Genetik ya da ömür boyu bir hastalığı olan varmı?

mesela ben diyabet hastasıyım, herkes haline şükür etsin.

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Sinir hastasıyım

0|0
    0|0
    • peki psikiyatriye psikologa görüntünüz mü? şimdi sinir hastasıyım demekle olmaz, ya da bunu sakın gurur yapmayın, mesela anksiyete bir bozuklukmu, major bir bozuklukmu, kronikmi, ya da digerleri, belki gittiniz ama sinir ve asabiyet diger organlarınızı zarar verebilir dikkat edin ltfen

• büyük ihtimal altında duygusal nedenler var emin olki öyle ise bir gün gelecek gülüp geçeceksin bu taktıgın günlere. ya da altında aşk olmasın , gerek yok bence kimseye alet olmaya , çünki senin mutsuzlulugun emin olki birilerini mutlu ediyor, sen mutlu olki , seni mutlu gördükçe onlar mutsuzluk yaşasınlar , dik dur sakın egilme , eger egilirsen sırtına basanlar çoğalacaktır , onun için o nu bunu boş ver kendine gel

• Çok teşekkür ederim 😇😇

En İyi Erkek Görüşü

• Son 4 yildir kalp pili takili, sonradan ogrendigim dogustan gelme "aritmi" rahatsiziyim hocam, ama pilden sonra yasantim degisti...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Reaktif hipoglisemi hastasıyım

0|0
    0|0
    • kan şekeriniz çokmu düşüyor peki

• 5-6 ayda bir tüm kontrollerin yapılır. İlaç kullandığım için vucuttan hasar oluyormu diye. Allaha çok şükür sıkıntım yok o konuda.

• Çok güzel yılda bir kere böbrek değer lerini bakılmali, ayrıca kalp ve kardiyoloji ve göz doktoruna görmeli size

• Hayır yok.

0|0
    0|0
  • Behçet

0|0
    0|0
  • Kalpte ritim bozukluğu ruhta bipolar bozukluk

0|0
    0|0
  • Genetik gastrit var. Tabi ömür boyuda oluyor.

0|0
    0|0
  • Allaha şükğr yok

0|0
    0|0
  • Varr

0|0
    0|0
    • nedir paylaşa bilirsiniz ve karşılıklı bilgi alışverişi yapabiliriz

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• Kalp Yarasi Var Bu Yaşta

0|0
    0|0
  • yok çok şükür

0|0
    0|0
    • ne güzel dikkat edin

• sistem iç salgi ve iç organların inceleyen bir dal yani ne neden kaynaklanıyor ona bakan kişiyede endikronoloğ deni, r

• biliyormusun ya da bilene sorarmısın
      sıcakta çok dolaşmak zorunda olduğum işim var bankacıyım sürekli işyeri ziyaretim var
      burnum kanıyor sanırım çok güneşte dolaşmaktan
      ama yatarken ılıksuyla elma sirkesi içersem kanama olmuyor

dün 3 defa kanadı sirkeye ara vermiştim
      gece içtim normale döndü

• Kalp kapakciklarinda eksiklik...

0|0
    0|0
  • 1-Güvercin göğsü hastalığım var
    2- Bacağımda iyi huylu kemik tümörü var ama artık rahatsız etmeye başladı
    3-Genetik olarak zayıfım, kilo alamıyorum
    4-sağ bacağım sol bacağımdan 3 cm kısa
    5-burnum tıklaı nefes alamıyorum doğru düzgün

Sağol anne sağol baba bu müthiş genetik için allah razı olsun. O değil bari para pul bıraksaydınız da düzelttirsek kendimizi.

0|0
    0|0
    • inşallah iyileşirsin benimde babamdan kalan diyabet , şükür yinede halimize , geçmiş olsun

• İsyan etmemek lazım. Bizden daha kötüleri devar. Halimize şükretmemiz lazım 😣

Yükleniyor...