Sizce doğru mu yaptım yoksa yanlış mı yaptım😢😢😢😢? Ankete katılır mısınız lütfen?

24 yaşındayım. Gayim. Aileme eşcinsel olduğumu açıkladım ancak kabul etmediler. Beni bu halimle kabul etmedikleri için ben de ailemi tamamen terkettim. Bir erkek arkadaşım da (sevgilim de) var. Fransa'ya gidip evlenmeyi ve orada yaşamayı düşünüyoruz. Başka bir şehirde yaşıyorum. Ekonomik özgürlüğümde var. Sizce doğru mu yaptım yoksa yanlış mı yaptım😢😢😢😢?

• Doğru yapmışsın
    30% (11)27% (4)29% (15)Oy Ver
  • Yanlış yapmışsın
    32% (12)47% (7)37% (19)Oy Ver
  • Bilemiyorum, emin değilim
    32% (12)20% (3)29% (15)Oy Ver
  • ... yapmalıydın (Belirtiniz)
    6% (2)6% (1)5% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Tedavi olsaydın bence

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tedavi ol kardesim. Ben buyum diyip herseyi kabullenme.

0|0
    0|0
    • Arkadaşım bu hastalık değil ki tedavi olsun allah aşkına az araştırın öyle yorum yapın gözünüzü seveyim ya

• @yoncagurhan iste hastalik apacik ortada.
      yani hormon dengesizligi. Allah böyle yaratti dogru ama yanin hangi cinsiyeti istyiorsa git ona gec demedi.
      Sana göre kesin insanlik tarihide maymunlardan gelyiordur.

• Haklısın kardeşim. Ellerimi boşa yoramam

Kızlar Ne Diyor 5

• Ailen başta tepki göstermiş olabilir ama zamanla bunu kabullenecektirler onaylamasalar bile. bir süre bunu hazmetmelerini bekle fevri davranıp işleri daha çok karıştırma.

1|0
    0|0
  • Ben gay olmayı ne kadar doğru bulmasam da bu senin özgür iraden ve seçimin. Kararın ne olursa olsun ailen sana sırt çevirmemeliydi. Ki sende haklı olarak kendine bir hayat kurmak zorundasın. Git mutlu olmaya bak derim. Asla pişman olma ☺

0|0
    0|0
  • Kim olursa olsun seni olduğun gibi kabul edenlerle mutlu olabilirsin ancak. Umarım birlikte mutlu olursunuz (:

0|0
    0|0
  • bilememmm

0|0
    0|0
  • Trol soru sanki. Değilse de yanlış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İlk önce ailenin nabzını yoklayıp bu konulardaki görüşlerini dinleseydin keşke. Onlara bunu söylemeseydin sorunsuz yaşayabilirdiniz. Umarım herşey düzelir.

0|0
    0|0
  • Gizli bir şekilde yapsan Aileni yok saymasaydin iyiydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...