bir bakar mısınız?

Ya bu nasıl anlatılır bilmiyorum. Çokta yargılamayın llütfen. Ben ablama ayar olmaya başladım baya baya. Üni de okuyo İstanbul'da 3senedir. Gitmeden önce iyiydik. Sonra özel üni falan bir de ablamın aşırı masrafları (abartmıyorum) durumumuz kötüye doğru gitti biraz. Neyse yani eğitim için önemli değil de, kesinlikle yoktan anlamıyo. çantalar ayakkabılar bilmem ne.. Sürekli konuştuğu konu bunlar ve bana bunları anlatıp duruyor. Oysa ben evdeyim durumun olmadığını biliyorum. Ya benim napmam gerekiyo gerçekten çıldırcam sıçtı abarttı artık. Ciddi iyi değil durumumuz, son sene dersaneler kapandı diye özl okula geçtim o da iyi olmadı. Durumumuz kötü değil ama hem özel okula gidip hem de her şeyi hak görmesi öldürüyo beni. Annem üzgün hep, babama da demek istemiyo. Onun yüzünden başka şehirde okumak istemiyorum bana hala yanıma gelirsin araba alırlar muhabbeti yapıyo. Neyin kafasında anlamadım. Bana bişey diyin sinirliyim çok

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• özel okul zengin mekanı ablan da ezilmemek için zengin görünmeye çalışıyo anlaşılan

0|0
    0|0
    • Öyle şeyleri olan bir insan değildi noluyo anlamıyorum, doymuyo gözü

• özel okullar öyle ya gördüğü her insan zengin gibi yaşıyo e o da özenio veya çevre edinmek için öyle yaşyo sizden uzak olunca da durumunuzu göremiyo

• Peki durumun kötü olduğunun farkında değil mi hiç?
    Bile bile mi yapıyor bunu

0|0
    0|0
    • Bana telefon açtığı zaman ben belirtiyorum. Bu aralar bişey isteme pek durum yok falan. Ama ablam olduğu içinde çok büyük tepki veremiyorum. Zaten uzakta bir de, annem babam herkes söylüyo, biliyor

• Anladım. Gerekli olunan dışında başka harcamalara engel olabilirsiniz varsa da yok diyebilirsiniz

Yükleniyor...