Neden erkekler kızların tayt giymelerinin nedenini düşünüyo?

bana garip geliyo bikaç kişi kızlar niye tayt giyiyo diye soru sormuş nesi garip taytın anlamadım

0|0
11|30

En İyi Erkek Görüşü

• bakın ben buradayım.. kalçalarım ve bacaklarım burada.. bakın.. iç geçirin.. gözleriniz üzerimde olsun. anca bakarsınız... ahhh egom.. göklere çıkıyor.. daha da. daha da istiyorum.. hadddiiiii... ahhh.. uzaya kadar çıkmalı...

bu kadar.

1|0
    0|0
    • Aynen dediklerine katılıyorum dar paça kot giymekte ayni şey bnce ve bunu erkeklerde yapıyorlar.

• @Ayataaliya var bu sanırım insanlarda.. bir şey diyemiyorum , haklı olabilirsin.. insanlar dikkat çekmeyi seviyor.. yoksa neden daracık rahatsız şeyler giysinler ki.. rahat bol kesim kıyafetler giymek varken..

Erkekler Ne Diyor 29

• kız orasını burasını göstermek için giyiyor, sorunca rahat oluyorum diyor bu yüzden de erkekler üstüne düşüyor, rahat olduğu için giyen kızlar üzerine birde tunik örtüyor ona kimse laf etmez.

1|0
    0|0
  • Onu soran zihniyet kız ya da erkek fark etmiyor sağcı sığ zihniyettir.. Genelde varoşlarda yaşarlar. Düşük eğitimli ve milliyetçi, dinci kesime aittirler.

1|0
    0|0
  • Kilotlu corapla neden cikmiyorsunuz disari?
    Üzerine pantolon ya da etek giyiyorsunuz.
    Gözümüzde ha tayt ha kilotlu corap sonucta ikisde ayni. Heryeriniz belli oluyor.
    Madem garip degil sana göre tayt ozaman sen kilotlada cik gez disarda.

1|1
    0|0
  • Sen neden p*rno yıldızını profil resmini yapıyorsan o yüzden knk

1|0
    0|0
  • Banane ne giyerlerse giysinler

2|0
    0|0
  • Erkeklerin çoğu kızların kıçına baktığı için zamanla kafasında bir soru işareti oluşuyor normal olarak.

1|0
    0|0
  • isterseniz çuval giyin alla allah.
    gerçi yakında moda olur o

1|0
    0|0
  • hiç düşünmedim düşünmemde yakışıyo giysinler işte

1|0
    0|0
  • Sacma guzel degik

1|0
    0|0
  • bir amacınız var mı merak ediyordur belki tayt size kolaylık sağlıyor belki de rahatlık belki de Seksi olmak için giydinizi dusunuyordur

1|0
    0|0
  • peki kızlar neden erkeklerin kızların neden tayt giydiğini düşündüğünü düşünüyor? :D dfdff

1|0
    0|0
  • Tahrik ve dikkat seviyesini alt ust ediyor çünkü. Sen giydiğinde direk olarak cinsel obje olarak görünüyor. Giymeyin bence toplum ahlak seviyesi dusuyor ondan sonra

1|0
    0|0
  • tayta vucudunun belli olmaması gereken yerleri açığa çıkarda o yüzden

1|0
    0|0
  • Istedigini giysinler

1|0
    0|0
  • Onların amacı farklı sapık herif onlar..

1|0
    0|0
  • O kadar squad yapıp Tayt giymenin bir nedeni olmalı.

1|0
    0|0
  • Neden olacak g*t*nü sergilemek için

1|0
    0|0
  • garip olan şu neden kıçınızı o kadar göstermeye meraklısınız?

1|0
    0|0
  • iila kaportaya bakmak için

1|0
    0|0
  • Kalçanız ve iç çamaşırınız kabak gıbı ortada acaba bellı değıl mı?

1|0
    0|0
  • Orasını burasını accaksan neden erkeklerle takılıyorlar genel evlerde cok erkek var

1|0
    0|0
  • Çok sexilwştiriyor sizi hele bazılarının içi göz0küyor. İç çamaşırı bile belli oluyo

1|0
    0|0
  • Sen anlatirmisin bir
    Sence neden giyiyorlar?
    Hiçte rahat bir giysi değilken hemde?

0|0
    0|0
  • Superman niye giyiyo ya da diger butun super kahramanlar? 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Cunku canım kadınlar ve kendını kadın yerıne koyan yanı benim gıbı tayt gıyınce gotumuz sekıllı duruyor ve dar oldugu ıcın vucut hatlarımızı ortaya cıkarıyor sımdı anladın mı canım 😘👙💋👅

0|0
    0|0
  • Her yer merydanda hatlar oetada diye..

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Bende şaşırdım öyle bir soru görünce çünkü daha önceden insanların garipsedikleri aklımın ucundan dahi geçmemişti. Garipsemeyi geçtim başkaları için giyinmediğimizi ne Zaman anlayacaklar..

1|0
    0|0
  • Bildiğin pantolon işte niye giymesinler ki

1|0
    0|0
  • Bence garip degil ki tayt kizlara guzel yakisiyoo 😊 o erkeklerin salakca dusuncesi biz soruyoz mu erkekler neden sunu giyiyo diye

1|0
    0|0
  • Başka işleri olmadığı için

1|0
    0|0
  • aynen ya keske onemli seyleri daha cok dert etseler bu tur seyler yerine

1|0
    0|0
  • onlar şişmanlar neden giyiyor demiştirler

1|0
    0|0
  • Bunu bende merak ediyorum.. İgrenc bı goruntu

1|0
    0|0
  • Boş beleşler de ondan

1|0
    0|0
  • Dimi ya. Bence çok rahat

1|0
    0|0
  • Erkeğin pipisini kaldirmaktan zevk aldıkları için giyiyorlar.

1|1
    0|0
  • Ya çünkü Türkiye'deyiz. Başka yerde bunun konusu yapılmaz, yapan adama da mal mısın diye bir bakılır? Bize göre kadının yaptığı her hareket erkeği etkilemek için, dikkat çekmek için. Rahatlığıyla, spor yapmanla falan alakası yok. He ama nedir bu algıyı toplumun geneline alttan alta işlendiği için var. Kimseyi özellikle suçlamıyorum. Bazı erkekler bunu sorabilceklerini düşünecek kadar hadsiz. Bazi kadınlarda bunu ilgi ya da başka duygu yaratmak için kullanacak kadae aciz. Demem o ki herkes işine baksın, sorgulamaya gerek yok. Taytın nesi garip diyip salağa yatmaya da gerek yok. Vücut hatlarını belli ediyor işte, ondan soruyolar. Aranıyo mudur'a getiriyolar lafı bu

2|1
    0|0
Yükleniyor...