Fesatmı desem bilemedim. Sizce bu kız ne yapmaya çalışıyor?

Benden 5 yas falan büyük komşumuzun kızı liseden mezun olduktan sonra ygs ve kpss ye çalışmasına rağmen yerlesemedi. ben hemşire oldum diye annesiyle yanımda hemşirelik pis iş tehlikeli iş diyorlar. Uzun yıllardır tanıdığım bir insanın böyle yapması koyuyo başta kötü niyetine. inanmak istemesem de bunu hep yaptı. Kiminle aram bozulduysa onunla dost oldu. Simdide atanmamı istemiyor mesleğimi kötülüyor. Amacı ne eline ne geçecek? Nasıl bir tavır alayım sizce

1|1
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlardan soğudum bu ne fesatlık

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çıkar hayatından olmaz olsun böyle birisi bu nedir ya kusacağım. Resmen hasetlik kokuyor kadın ben bile iğrendim şu an... Böyle insanlar hep köstek olur sana ayağına takılırlar. Çıkar hayatından daha iyi insanlar bul.

1|0
    0|0
    • Burnumun dibinde yıllardır ve abla dediğim bir insan..

• uzak dur oyle salaklarldan çok tehlikeli insnlar bunlar. Sana faydadan çok zararı olur.

• Hep böyle insanlardan kötülük buluyoruz zaten insanların belirli kısmında böyle çekememezlik mevcut en ufak şeyde pislik yapıyorlar. Kendileri ulaşamadıkları için bunlar hep iyi bir yerlere gelmeye çalışan insanları yeriyorlar neden çünkü kendileri bir zamanlar istediklerini elde edemedi. Bu yönden bu insanlarla muhatap olmamanı öneriyorum. Varlıkları bile zarar ya bu kadar çekemiyorsan çevrende olup biteni yaşama öl bence. Motivasyon bozuyorlar inancından sapıyorsun yolundan vazgeçiyorsun her şekilde seni etkilemeyi başarıyorlar. Çünkü çok baskıdan hevesin kırılıyor artık beynin yorulmuş kendi hedefinden şaşıp esirleri oluyorsun.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 4

• Fesatlik ya kendi yapamadi diye baskasini kucumseyerek asagilik kompleksi yapmis acisini cikartmaya calisiyor moral boxmaya gerek yok etrafinda boyle insanlar biriktirme sana birsey kazandirmazlar ustune sadece sana vermedikleri gibi moralini bozup senden alirlar

2|0
    0|0
  • Kıskançlıktan dolayı bunu yapıyor diye düşünüyorum.
    Boşver takmaya değmeyecek insan kategorisine al derim.
    Eğer sen seçtiysen sana göre pisliği de tehlikeside tuzu biberidir.
    Bende sağlık öğrencisiyim. Elbette artısı eksisi var ve kendi bileceğimiz bir iş.
    Kendi tercihim seni ilgilendirmiyor ben memnunum de geç :)

1|0
    0|0
    • Yüzünü her zaman görüyorum.. tahammül etmesi bir yere kadar

• kıskanınca hemen bok atmıslar

1|1
    0|0
    • =( nasıl bir tavır almalıyım

• Kıskanmiştr

2|0
    0|0
Yükleniyor...