Onu nasıl güzel bir dil ile ve üzmeden uyarmalıyım?

arkadaşlar okulda bir kızın yanında oturuyorum. kavgalı felan değilim, iyi anlaşıyoruz ancak beni çok rahatsız eden tavırları ve bazı yönleri var. dişlerini fırçalamıyor , ağzı kokuyor , konuşurken çok fazla yaklaşıyor bana , bir işi olduğunda sürekli bana ihtiyaç duyuyor benden yapmamı istiyor , çok esmer tenli, ırkçılık yapmıyorum ama bakımsız birisi. kendine zarar veriyor ve iyi birşeymiş gibi sırıtıyor , elleri , alnı , yanakları hep tüylerle ve kıllarla dolu , bakmıyor kendine , bana çok fazla yaklaşıyor , suskun , başka insanlara karşı aşırı çekingen , toplum içine girmiyor , babası cezaevinde , okulda derslere katılmaz , katılmak istemez , kendini savunamayan , pasif , erkek gibi davranıyor , erkek kıyafetleri giyiyor vb. kesinlikle yargılamıyorum , lütfen yanlış anlamayın. şuana kadar hiç onu sert bir dille uyarmadım. hatta hiç uyarmadım , kırmak istemedim. ancak rahatsız olmaya başladım bunu utanarak söylüyorum ama cidden o yakınlaşmaları yüzünden lezbiyen felan sandım aklımdan geçmedi değil 😂 siz olsaydınız böyle birisini nasıl güzel bir dille uyarırdınız? uyarılarınız fayda etmezse ne yapardınız? böyle bir kişi hakkında ne düşünürdünüz?

Güncellemeler:
güncel
GüncELL

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Psikolojik sorunları var bence

1|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum. uzak durmak gerekir mi?

• aynen. yardıma ihtiyacı vardır kızın da nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum hocaya. şimdi bide hoca beni azarlar felan diye korkuyorum. hocaya nasıl anlatmalıyım? ve kızı nasıl güzel ve nazik bir dilde uyarmalıyım?

• Bence azarlamaz. Yani okulundaki en yardımsever hocayla konuşmayı dene.. öğle arası sınıfında kimse yokken kıza biraz konuşabilir miyiz de. Eğer sözcükler ağzına gelmiyorsa kıza mektup yazmayı dene ve en son yazdıktan sonrada altına okuyunca beni bul ve beraber konuşalım biraz yaz. Aşağıdaki şahış uzak dur yazmış. Bence her insana yardım etmeliyiz. Böylelikle dünyamız güzelleşir. Eğer paraya ihtiyacı da varsa banada söylemeyebilirsin öğrenciyim ama yardım etmek isterim yani bir kişiyi hayata kazandırmak. .

Yükleniyor...