Hayatta nereye geç kalmak istemezsiniz?

Kendi düğünün, sevgilinin doğum günü, işe, uçak, okul gibi en çok nereye geç kalmaktan korkarsınız?

1|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnizlığımla basbasa kaldigim, kendi mi buldugum, reel hayatin kosusturmasindan kurtulduğum o sicacik "evime" gec kalmaktan korkarim hocam..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Buradaki seçeneklere bakarak söylüyorum herhalde insan bir tek kendi düğününe geç kalmak istemez. Ama bu gerçekten istediği kişi ile evlilik yapmak isteyenler için geçerli bir durum. :) :P

0|1
    0|0
    • aynen öylede bazen düğününe geç kalanlarda oluyor nedense ondan önemli ne varsa

• Olmeden once uyanmaya gec kalmaktan hayata gec kalmaktan korkuyorum ama bu secenekler arasinda dugun derdim😊

0|0
    0|0
  • Okula geç kalmaktan hep korkardim.

0|0
    0|0
    • peki bu korkularından dolayı başına geldimi?

• Oluyor ara sıra ama o kadar da endişe olmalı rahatsızlık verici düzeyde değil

• peki ozaman başarılar diliyorum hayatının her evresinde ,

• Uçak derim çünlü son yolculugumda insanbul baku ucagını kacırmıştım ve paramda yoktu bilet alacak geceyi havalanında gecirmiş altın satarak bilet almak zorunda kalmıştım hatırladıkca moralim düşüyor

0|0
    0|0
    • üzülmene gerek yok yaşanıyor bazen , sende baküden altın getir türkiyede sat daha uygun baküde altın ucuz :)

• Yok alakası yok öyrencilikle biz ailecek yaşıyoruz aslında bu konuyu tartışmıycam cünkü pek bilgim yok ama dedigin gibiysede arastırıcam madem kar ediyor

• est, tartışmıyorum sizinle tabiki araştır bu konuyu ama çok geçirmeye kalkma gümrükte sıkıntı çıkıyor

• Düğünüme

0|0
    0|0
  • genel acidan hayata gec kalmak iste yani yasamaya

0|0
    0|0
  • Uçak ve iş sanırım.

0|0
    0|0
  • Gerçekten bana değer veren insanları görmeye geç kalmaktan korkarım🌝

0|0
    0|0
    • deger verdiyseniz ve deger gördüyseniz , geç kalsanızda onlar size hoş karşılıyacaklardır, ama mutlu günlerine geç kalmayın.

• :d Kendime

0|0
    0|0
  • Üniversitenin çılgın hocasının dersine, adam fena laf sokuyo 45 kişiye rezil olasım yok

0|0
    0|0
  • Sevdiğime kavuşmaya geç kalmak istemem https://m.youtube.com/watch?v=i4tfTHSzBzM

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...