Belyer bir bakarmısınız?

Eşiniz sevgiliniz sise mumlu balonlu süslü kalpli kuşlu boçekli bir oda süslese sürpriz olarak severmisimiz ya da sevmiş gbimi davranırsınız. arkadasım eşine yapıyor bugun yildönümüne foto attı baya kiz işi bişeydi ben sevicegini düşünmüyorum ya da yanılıyorumdur bilemiyorum. erkekler netarz sürprizlerden hediyelerden hoşlanır bide anadolu erkegi nasıl sürprizleri sever nedense pembe mumlu oda hazırlasam sevmez gibime geliyor benimBelyer  bir  bakarmısınız ?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• anadolu erkeği öncelikle ter kokulu bir oda ister. tavandan balon yerine tesbih sarkmalı. oyuncak ayı yerine oyuncak tabanca olmalı. yatağın nevresimi polat alemdar baskılı olmalı. fotoğraf olarak da çakı bıçak kılıç resimleri konabilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bana çok itici geldi böyle fanteziler.

0|0
    0|0
  • Sürprizleri severim.

0|0
    0|0
  • Severim niue sevmeyim

0|0
    0|0
  • bir tatlı yapsa daha mutlu olurum

0|0
    0|0
  • yani elbet güzel emek var filan ama kızlar kadar etkilenemiyorum ben

0|0
    0|0
  • Ayıc8gı saymazsak cok iyi :D. Benm hosuma. giderdinsahsen. esim benm. icn cabalams düsnms. begenmezsem adamdan saylmam. bir kere :D

0|0
    0|0
  • Direkt sevişirim.

0|0
    0|0
  • Neden sevmeyeyim benim için yapmış bunca şeyi. Sadece bana özel. Sevdiği ve değer verdiği için. Minnettar kalırım ona, daha bir başka severim. Allah herkese böyle eşler nasip eder inşallah.

0|0
    0|0
  • sanırım bayılırım

0|0
    0|0
  • eğer kocan böyle bir odayı kabul etmezse haber ver ben gelirim ;)

0|0
    0|0
  • bizim için bir şey yapılsında fark etmez severiz :)

0|0
    0|0
  • Ben sevmis gibi davranirdim secim senin sen taniyosun esini biz degil :)

0|0
    0|0
  • O yatakta o odada ne fantaziler yaşanır ahh ah

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...