Neden buradaki kadınların çoğu erkek düşmanı 😳?

Sitede neden kadınların çoğu erkek düşmanı? Abi her şey erkeklerin suçu gibi davranmayın. O saflar inanır ama beni yiyemezsiniz. ;)
Siz değil misiniz kışı günü etek giyip bacakları gösteren, siz değil misiniz dudakları dolgun gösterip farklı çağrışımlar yaratan, siz değil misiniz tahrik edip edip ortada bırakan? Neyin kafasını yaşıyorsunuz? Ben bir tane bile görmedim mertçe "ben tahrik ettiğimi kabul ediyorum, hoşuma gidiyor" diyen bir kadın. :/ Kime sorsan vücut benim vücudum diyor.
Bir, o senin vücudun değil , o sana Allah'ın emaneti, iki seninse ve açıyorsan da bu niye baktı acaba demeyeceksin. Yani lütfen biraz karşı cinsi de anlayalım. Siz sokakta yarı çıplak erkek görseniz dikkatinizi çekmez mi? Çeker çünkü fıtratımızda var, insanız. Farklı olana bakma güdüsü var içimizde...

2|1
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Komünist parayı feminist kocayı bulana kadar demişler😂😂😜

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Helal sana kiz cok doğru soyledin ne garip dunyada yasiyrz gecen iki kiz gordum yirtik yirtik sortlar apacik gomlekleri bide küfür de etmezlermi allah Hidayet versin bu cahillere

1|0
    0|0
  • yanlış insanlarla yanlış ilişkilere giriyorlar. yemedikleri halt kalmıyor ondan sonra bütün erkekler şöyle böyle. Önce bir kendinize bakın ben ne kadar doğruyum diye

1|0
    0|0
  • Bir kisinin yaptigi iyi/kotu tum hareket ve davranislari tum erkek/kiz ustunde gormek "aciz kapasitesi sinirli" insanlarin isidir.. "Ne olacak tum erkekler/kizlar aynisiniz iste" dusuncesi tasiyan yetersiz dusunceler olusturuyor bu durumu...

1|0
    0|0
  • Bilmiyoruz ki

0|0
    0|0
  • Agzina saglik. Yürü be kim tutar seni.. :D :D

0|0
    0|0
  • yarası var hepsinin

0|0
    0|0
  • Tamam.

0|0
    0|0
  • Eh iyi, umarım yakınınada bakarlar... O gün bakalım ne diyeceksin.

0|0
    0|0
    • Yakınlarım vücudunu sergileyerek başkalarını çekmeye çalışan insanlardan değil çok şükür. :) Ayrıca bakan senin anana bacına baksın. Kötü dileklerin sana aynen dönsün.

• Sen değilmisin?

0|0
    0|0
  • Feministler

0|0
    0|0
  • Evet doğru diyosun haklısın yeter be isyannnn be 😄😄😄😜😝

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kadınlar erkeklere güzel görünmek için değil kendine güzel görünmek için giyinir süslenir tahrik etmekle ilgisi yok. Kendi bedeni herkesin karışmayin artık utanmasan açık giydi tahrik etti tecavüz etseler haklılar diceksin. Erkeklerde askılı giyiyo şort giyiyo sen tahrik mi oluyosun? O da senin edepsizliğin olsun. Sanki erkekler sadece açık giyinenlere bakıyomus gibi davranıyosun Çarşaflılara bile bakan var. Neden sadece bu ülkede böyle eğer fıtrat böyleyse diğer ülkelerde millet yicek gibi bakmıyo kendine gel sende bide kadın olcaksin sen kendini eziyosun erkekler seni niye ezmesin zaten

3|2
    0|0
    • katılıyorum

• Oy oy oooy :D aha beklediğim av düştü ağa. Evet zaten bir karış eteği de kendilerini beğendikleri için giyerler buz gibi havada. Ya gerçekten aklı mantığı olan biri olmasam yerim bu tatiğinizi de :D

• Bir kadının o eteği neden giydiğini, ya kadınlığından korkmayacak kadar kadın, ya da bir kadını sevebilecek kadar erkek olabilen anlar bence

• Açık giyilse de bakılıyo kapalı giyilse de. Açığa dsha çok bakılıyo evet. De ben bunu kabul etmeyen pek görmedim. Ben açık giyince bakıldığının farkındayım. Baktıkları için de suçlamadım hiç. Normal bişey. Ben de bakıyorum.

1|1
    0|0
  • Sadece soru başlığını okuduğumda sana katılıyorum yazacaktım çünkü haklısın ama yazdıklarını okuduktan sonra (ki yarısında bıraktım okumayı) sen neden kadın düşmanısın diye sormak istiyorum.

1|0
    0|0
    • Kadın düşmanı değilim, sadece her şeyi erkeklere mâl eden kadın düşmanıyım. İnsan önce kendini eleştirmeli ama o tip kadınlar her pisliği gizli gizli yapıp digerlerini suçlarlar sadece. Ben bunlara karşıyım işte.

• Saçma sapan konuşma arkadaşım! Ben erkekler çıplak gezsin, kadınlar çarşaf giysin demedim. Lafı farklı yerlere çekip asabımı bozmayın.

• Bende çıplaklıktan veya çarşaftan bahsetmiyorum zaten. Tesettürden kastım çarşaf değil. Kadınlar bacaklarını açmasın vs yazmışsın kapalı giyinseler tahrik etmeseler erkekler de bakmaz diyorsun oysa bu devirde çarşaf giyinenlere bile bakılıyor.

• Abi diye konuşan kız iticiliği. :/ Bir de laf sokar gibi ;) yapmış. Erkeklerin g.. tünü yalamandaki amacın ne yani ne kazanıyorsun? Bir de işin içine din iman Allah girdiyse ordan hemen kaçacan. G... t yalayıcı kezban :(

1|0
    0|0
    • Seni bahsettiğin göte sokarsam görürsün o. pu çocuğu.

• 2 tane kızdan red alınca tüm kızlara düşman kesilen önüne gelene kezban diyen saldırgan tipleri ne yapacağız peki

1|0
    0|0
    • Hemcinsimin hiç suçu yok :/ sütten çıkmış ak kaşığız mübarek insanlarız biz ne de olsa :/

• Ben hemcinsimin her yaptığını savunuyorum demedim sen eleştirdiğim noktayı anladın zaten

• İşte ben de abazalar yüzünden tüm cinse düşman olamam diyorum. Sen de anladın bence de işine gelirse tabi...

• evet benimde kızdığım bu kullanıldım psikolojisi yapıp durmasalar iyi olur.

0|1
    0|0
  • Bak sen arada böyle erkek yalakaları da çıkıyor. Sana ne la milletin eteğinden bacağından ha öyle bir amacı varsa da sana ne? Yargılamak sana mı düştü?

1|0
    0|0
    • Sana ne la benim fikrimden? İstediğimi konuşurum. Sorgulamak sana mı düştü?

• Ölediriz

0|0
    0|0
  • Haklısın sonuna kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...