Otobuste Tacize uğradım?

Merhaba arkadaşlar. Bugün ki rezaleti size anlatmak istiyorum. Hala elim ayağım titriyor. Durakta iett yi beklerken. 60 yaşları civarı bir adam yanıma oturdu. Dedi nerelesin filan. İzmirliyim dedim. O da ben Bursalıyım dedi. Ben köfteyi çaktım az çok ama yinede beyaz tenli renkli gözlüydü dedim belki cidden öyledir. Bindik gidiyoruz. Millet yer verdi oturmadı. Ortada ayaktayız önüme geçti başladı yapışmaya. Dedim belki öyle değildir. Bende tam arkaya gidemedim biri valiz eşya filan koymus. Sonra zar zor ayaktayım uzaklaşmaya calısıyorum ama valizlerden hareket edemiyorum. Derken valizi aldılar cama yaslandım oh be dedim bu sefer 1 adım ilerden herkesin fark edecegi sekılde yapısmaya basladı. Yanımda kız vardı bana durak sordu dedım ki beraber incez dedim. Tamam dedi. Kızda durumu çaktı ben iyice rezil oldum. Adam bir ara bana döndü dedi hiç milli oldun mu? Dedim ki evet! Sonra dedi önden mi tersden mi? Dedim 2 side. Ne dicemi şaşırdım. Sonra bir arkadaşım vardı 22 cm şeyi vardı çat çat beceriyordu dedi. Allahım dedim durak gelsede insek. Neyse geldik indik duraga hadi görüşürüz dedim koşarak uzaklaştım. Orada tacize uğrayan kadınlara daha bir iyi empati yaptım. Ben böyle titriyorsam onlar ne travmalar yaşar gerçekten tahmin edebildim.

0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 18

Yükleniyor...