Ölü kıza tecavüz eden sapık ve diğer sapıklar hakkında hakkında ne düşünüyorsunuz?

3|3
13|26

En İyi Erkek Görüşü

• Verdiğin bu üç haberdede bu sapıklıkları yapanların hepsi dinci, takunyacı yobaz ve Atatürk düşmanı kesim. Zaten bu sapıklar hep onlardan çıkıyor. Günden günede artıyor bu sapıklıklar.

http://i.hizliresim.com/D2goPO.jpg

4|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Hakkında düşünülecek karakterde olduklarını düşünmüyorum.
    Şerefsiz her zaman şerefsizdir.
    Benzin döküp yakacaksın bunları

1|0
    0|0
  • bir şey düşünemiyoruz artık.

1|0
    0|0
  • http://vocaroo.com/i/s1bEhh1QZZS
    Sinirim boşandı +20

1|0
    0|0
  • Ya yuh daha neler duyucaz. Bu kadar da insanlıktan çıkılmaz ya

1|0
    0|0
  • hepsi dindar

1|1
    0|0
  • Burası Türkiye Adalet var diyolar hani nerde? :)

1|0
    0|0
  • bu dincilere lanet olsun

1|0
    0|0
    • Aynen

• Benim ailemde cok dinci var kücüklükten 27 yasina kadar din okumus olanlar imam hatipte okumadilar ama orda okayanlardan cok daha bilgili... gidip din hakkinda bise soruyon cevabini ezbere bilmesine ragmen kurani acip o ayeti yeniden bulup okumadan cevap vermez sirf din hakkinda yalnis bise söylenmesin diye.. öyle dincilerde var bu yüzden genelleme yapma diyorum ama sende haklisin şu zamanda agzi olan dinci olmus din hakkinda bilip bilmeden kokusuyorlar hele su sahtekar erdogan zamaninda okadar sahte dinciler cogulmiski.. adam dini kullaniyor hem hakli dinle kontrol altina almak icin hemde modern islam altinda dini halk fark etmeden degistirmek icin.. halkta saf saf biz müslüman ülkeyiz diye geciniyor.. adnan oktar cüppeli gibi dincilerle büyüyo genclerimiz yazik..

• @Dürrüşehvar_ evet işte aynen bunu diyorum, bu hayattaki en kolay şey dinin sömürülmesidir, Atatürk ü sevmezler ama adam mükemmel bir şey yapmış, dinle devleti ayırmış, her şey sistemsel yürüsün diye ama bu dincilerin çıkarları gittiği için adamı dinsiz ilan ettiler, en geri kalmış toplumlar olduk bunların sayesinde

• Bence, şeytan diye bir şey gerçekte yoksa, insanoğlu uydurmuşsa onu; kendine bakarak, kendisini örnek alarak uydurmuştur. Zerrece suçum olmadığı halde birtakım düşler kurarak kendi kendimi suçlu bulduğum olmuştur

1|0
    0|0
    • Ve bu linkini attığım üç olayda da, bunları yapanlar hep dinciler

• öyle görünüyor ama hak elbet yerini bulur

• İnşallah...

• dünyadaki oksijene ortak olmasını tüketmesini istemem

1|0
    0|0
  • Migdem bulandi :(

1|0
    0|0
  • İdam haktır bunlara diyorum hatta işkence bile haktır

1|0
    0|0
  • allah islah etsin

1|0
    0|0
  • Yuh be, ısıtıp ısıtıp zikmişler. Ne çıkıyorsa bu müslüman görünümlülerden çıkıyor zaten.

1|0
    0|0
  • mümkün değil böyle bir şey kesinlikle yalan haberdir.

1|0
    0|0
  • tecavüzün her türlüsü sapıklıktır

0|0
    0|0
  • s. ikini kokunden tutup keseceksin agzina sokacaksin.. iskenceyle oldureceksin.. sonrada ibreti alem icin meydan da sallandiracaksin

0|0
    0|0
  • yuh ya adamda ne mide var arkadaş. git dağa taşa sürt. ölüden ne istiyorsun.

0|0
    0|0
  • Bu olaylar yillardir var zaten insanloglu iste varligi zarar

0|0
    0|0
  • Tek düşüncem sapık olmaları

0|0
    0|0
  • Eşşek zikenn toplumdan bahsediyoruz

0|0
    0|0
  • Böylelerini yok etmek gerekir. Irkını, soyunu kurutacan

0|0
    0|0
  • Allah bunları yapan dinci sapıkları yerlerin dibine batırsın, evlerine ateş salsın, yuvalarını başlarına yıksın, birliklerini bozsun, duygularını sinelerinde bıraksın, önlerini kessin, bir şey olmaya imkan vermesin, hem bu dünyada çeksinler, hemde ahirette çıkmamak üzere Cehennem azabında kalsınlar inşallah.

2|0
    0|0
  • Pipisini kesin kızlar

0|0
    0|0
  • Ölümüzü dirimizi s***yorlar (seviyorlar) ya la.

0|0
    0|0
  • rezilllik

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bunların aldıkları nefes bile insanlığa ve dünyaya zarar.
    Yaşamaması gerekir bunların.
    Güncellemedeki linklerede baktım, diyecek söz bulamıyorum.
    Nedense hep yobazlardan çıkıyor bu sapık yaratıklar

1|0
    0|0
  • olmazmı, sadece nekrofili seven sapık değildir, sapık çoook bir yerlerden sezdiriyolar bence yapıcak bişey yok uzak durmak lazım bence

1|1
    0|0
    • ölüsevicilerin kişilik sorunları olabilir insan egosuna hakim olmalı

• nefsinin arzuları normaldir nefse uyan anormaldir her insanda olabilir böyle düşünceler vicdan lazım empati lazım

• Onların A. b. v diyorum

1|0
    0|0
  • Artık diyecek söz bırakmadılar

1|0
    0|0
  • Çocukla, hayvanla, ölüyle kendini tatmin eden yaratıklara "sapık" sıfatı hafif kalıyor. İnsani, dini, en önemlisi vicdani duygular insana özgüdür. Bunları bu ucubelerden beklemek haksızlık olur.

1|0
    0|0
  • Hadim etsinler böylelerini...😡😡😡

1|0
    0|0
    • Ne hadımı kökünü kurutacan hasta ruhlu insanları kaybedeceksin

• @esat1453 Ölüm allahin isi, ona karismam...

• Böyleleri yaşamayı haketmiyor. Hepsini yazmak olmuyor fakat yaşatmamak gerekir. Böyle bir insan aşağılık tan daha aşağılık bile Olamaz

• Allah belalarını versin diyecek bir şey bulamıyorum. @Watizdeattt kanks bak :S

1|1
    0|0
  • İgrenç herifler

1|0
    0|0
  • Insanlik disi

1|0
    0|0
  • allah belalarını verir inşallah

1|0
    0|0
  • Oha ya bu kadarda olmaz kii