Nasıl başarılı olabilirim?

arkadaşlar lise sona kadar bazı derslerim başarısızdı. şuanda öyle. matematiğim aşırı derecede kötü bir durumda. kafam basmıyor. yarın sınav ancak bu kafaylada çalışacağımı sanmıyorum. aslında bunca yaşadığıma rağmen güçlü durmam ve başarıya istekli olmam en büyük başarım. psikolojik sorunlarım var. anksiyete , özgüvensizliğim var. sürekli dalga geçtiler benimle , kollarıma faça attım , sürekli ağladım , apt*lca işlere bulaştım. ama pişman değilim. özgüvenimi kazanmaya çalışıyorum. bu aralar biraz yükselttim dersleri ancak tam olarak düzelttim diyemem. sınıf ortamında da tanınmak ve popüler birisi olmak istiyorum. matematik en berbat olduğum ders. yarın sınav var kesinlikle yüksek bir not almam lazım. düşük not almaktansa kopya çekmek daha iyi geliyor. matematiğe kafam basmıyor. 1 günle çalışmaklada iyi not alınmaz. kesinlikle o sınavdan yüksek bir not almalıyım. sınıf ortamında tanınmak istiyorum. ayrıca beni rahatsız eden kişilerde var 1 senedir sınıfta. hakkımı arayamadım. ve çok safım. insanlara güveniyorum , çabuk arkadaşlık kuruyorum vb. bu yüzden başıma çok şey geldi. ancak artık öyle olmamaya yemin ettim.. sizce sınıf ortamında nasıl davranmalıyım? nasıl popüler ve sevilen biri olmalıyım? o sınavdan nasıl yüksek not almalıyım?

Güncellemeler:
güncel

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• çalışlarak

1|0
    0|0
    • haklısında , matematiğe kafa basmıyor :/

En İyi Kız Görüşü

• youtubeden konu anlatımı dinle bence. benimde matematiğim aşırı pertti. internetten konu anlatımı dinlemeye başlayınca şu an hayatımda almadığım notlar aldım matematikden

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kopyadan uzak dur. LYS ve YGS sınavına çalışmaya şimdiden başla Pişman olmazsın bu abinin sözünü dinle...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çözümlü örnek soruları baktıktan sonra kendin test çözmeye çalış

1|0
    0|0
Yükleniyor...