Ailenizin sizi bacım olarak görmesi?

Merhaba arkadaşlar 21 yaşındayım öncelikle evden kaçamam şimdi anlatacaklarım üzerine

Ailem ben 10 yaşından beri küçüklüğümden beri sürekli bana bacım gözüyle bakmışlardır hepsi annem babam kardeşim dedem babaannem anneannem hepsi sürekli odama geçerken bana niye oralara kapılıyorsun hiç salona geçmiyorsun derler bende şöyle bir huy vardır kimsenin odama girmesini istemem küçüklüğümden beride bu var kimsenin hiç birşeyime dokunmalarını istemem nefret ederim bundan! tamam farklı birisi olabilirim ama ben devam edeyim neyse
İşte bana hep böyle diyorlar birde hep sen odaya girdirmediğine göre birşeyler saklıyorsun birileriylemi görüşüyorsun lan diyorlar bide ben hep bunlara sabrettim gizli gizli bacım gözüyle baktılar ama bugünkü olay şöyleydi:
tekrar odama geçtim çünkü onlarla muhatap olmayı sevmiyorum :(
daha sonra annem geldi yine aynı şey bak sen babana dicem seni birşeyler saklıyorsun
dedi bende sanane hayatımdan sana ne diye bağırdım sonunda bana hemen şunu dedi vay bacım erkeklerle görüşüyorsun demek ki bana böyle bağırdığına göre birşey oldu biri sana taciz felan etti değilmi dedi bende uğraşma benle hadi ordan git dedim bağırarak hafiften hemen tokat attı bana bunu babana dicem bacım erkeklerle napıyorsun belli deiğil odanada kapanıyorsun sakladığın bir şey var demi böyle eteklerde giydiğine göre dedi daha sonra ben sinirle anneme bacım sensin erkkelerle yatanda sensin diye bağırdım babamda gelmiş kapıyı daha yeni açmış geldi hemen yanıma tokat felan atttı baya bir kavga ettik sonunda odama kapanıp kapıyı kilitledim napmalıyım sürekli bacım diyorlar babam bunu yazarken salondan buraya kadar sesleri geliyor bacım işte diye napmalıyım yardım edin pskolağa felan mı gideyim yaptığım şey hakkında ve evden kaçamam kaç yaşında olrusam olayım hem bulurlar hemde daha beter gözlerinde bacım olurum :(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ne biçim bir aile anlamıyorum bacım nedir ya. Bence senin ailenin psikoloğa görünmesi gerek senin değil.

0|0
    0|0
    • orsp demek istemiştim bacım çıkmış :(

• İşte onu yapamam bide erkeklerle konuşuyor diyorlar ama en fazla 1 tane samimi olduğum var oda kardeşim gibi birisi yani yan gözle bakmam ona o kadar dışarıda kız arkadaşlarımla buluşuyorum onu bile öyle sanıyorlar ne kadar açıklarsam açıklayayım orsp gözyle bakıyrar

• Ben sana güveniyorum sen bacım değilsin bunu sende biliyorsun onların bacım demesiyle bacım olmassın. Ve inanıyorum ki sen istersen evlenip kendi hayatını kurabilirsin ben sende o ışığı görüyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• bacım ne onu çözemedim.

0|0
    0|0
    • yaaa orsp demek istedim :(

• :(:(

• Bence çok fazla dinleme onları okul falan varsa ona odaklan üniversiteni kazan uzakta oku rahatca kafan rahat etsin.

• bacımsın.. öyle de kalacaksın

0|0
    0|0
  • bacı kız kardeş demek annen niye sana bacım diyo kafam karıştı kardeş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• konuyu okudum bitirdim bacım ne diyorum yaa jeton yeni düştü o... ros diyorlar sanırım onların tutumu tabiki igrenç ötesi ne olursa olsun bu evlada söylenecek kelime değil ama şu varkii sende normal sayılmazsın acil psikolojik destek şartt..

0|0
    0|0
    • peki bende ki psikolojik sorun ney söylersen sevinirim :)

• Aileden kaçma uzaklaşmak onları sevmemek hiç bir şeyine dokunmalarını istememen şüpe uyandırır zaten normalde değildir kapalı kapılar ardında yalnız kalmak bana karışma sensin ors gibi karşılıklar senin daha az suçlu olduğunu göstermez bir potansiyel sendede var aileden gelen bana kızıyor olabilirsin ailen zaten sana tavrından dolayı başlı başına suçlu aile trapi görmeniz şart ve sen kesinlikle psikolajik destek almalısın bu hayatını olumsuz etkiliyecek net olarak hiç mutlu birey olamayacaksın..

• Bu ne biçim aile awq

0|0
    0|0
    • değil mi? :(

• Üzülme kız bizi de üzme 😕😄

Yükleniyor...