Bu dava sonucu sizce ne olur?

kızın fotoğrafını kullanarak twitter facebook açıp arkadaşlarıyla öylesine konuşmuştum. Ss ekletip şikayetcı olmuştu bende kabul ettim suçu vs işte 136/1 kısısel verılerı ele gecırmek ve 53 /1 den kamu davası açılmıştı. Sonra duruşmalara ben katıldım kız gelmedıgınden hakım erteledı. Bugun verdıgı ifadeyi öğrendim şöyle demiş:
-Konu ile ilgili ayrıntıları daha önce ifademde vermıstım. Ayrıntıları orada anlattım. Şahıs ile aynı dersaaneye gidiyorduk. Aramızda bunun dısında bı arkadaslık ılıskı yoktu. Galıba resmımı ınternetten bulmus ve benımle ırtıbata gecmek ıcın hesaplar acmış. Arkadaşlarıma ulaşp telefon numaramı öğrenmeye çalışmış.. bir seferindede beni twitterdan neden engelledin diye aradı. Kendısını tanıtmadı ama ben o oldugunu anladım. Bu şikayetlerımden sonra rahatsızlıkları bitti. Artık ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM, KAMU DAVASINA KATILMAK ISTEMIYORUM DEDİ.

Güncellemeler:
oldugunda yaş 20ydi şimdi 21
Savcının iddianameside sanık arkadaşlık kurmak ıcın twiter açtıgını vs konuşmaya çalıştığını vs diye yazmış 136-1 diye geçiyor kişisel verileri ele geçirmek 2-4 yıl hapis

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Sikayetini geri almis sorun yok yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...