Biri olsun kendimden çok seveyim diyorum ama o biri olmuyor sizede böyle oluyor mu?

Biri olsun kendimden çok seveyim diyorum ama o biri olmuyor sizede böyle oluyor mu?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların bitmek tükenmek bilmeyen istek ve arzuları olduğu sürece perde çekmek lazım bu hayallere. Yine de sana tavsiyem, sabret. Herkesin bir kısmeti vardır bu hayatta. Çünkü Allah insana gönlüne göre olanı nasip edermiş.

1|0
    0|0
    • Inanmiyorum mutlu olacağıma

• Biliyorum bunları ama uygulama sıkıntı bakıyorum herkes mutlu ben mutsuz karamsar canım yanıyor

• Mutluluk kavramı demek ki sana göre öyle. Herkese göre değişir. Ben dediklerim lafta kalabilir, saygı duyarım ama iyi düşün de derim. Bu kadar tek konu üzerinde yoğunlaşma. Her şeyin bir vakti vardır elbette. Zamanı gelince olur. İnsan yeter ki inancını kaybetmesin işte o an karamsarlık tablosu oluşur.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Kendinden çok sevdiğin zaman kaybetmeye müsait bir ortam oluyor. Yani kısacası bu olmaz kendinden daha fazla sevme zaten.

0|0
    0|0
  • tabi yaa kendınden cok sev , kendını kaybet sonra bekle kı bir ömür kendını toplayasın

0|0
    0|0
  • Oluyor ama olmuyor 😀

0|0
    0|0
  • Kafaların uyuşmamasından kaynaklanıyor :(

0|0
    0|0
  • Maalesef oyle

0|0
    0|0
  • Olmuyor çünkü o birine sahibim