Kader ne garip bir şey değil mi?

Eski sevgilimi hep küçümsedim çünkü baya kusurları olan biriydi, o da kendini sevilmeyecek biri olarak görüyordu, bana da hayatı zindan ediyordu. bende defolsun gitsin dedim nasılsa benden daha iyisini bulamaz ve geri döner diyordum. gayet rahattım o yüzden. rahat rahat sövebiliyordum. bırak benden iyisini, birini bile bulması imkansız diyordum. Sanırım bu Allah'ın gücüne gitmiş, bende Allah'ın gücünü hiçe sayarak konuşmuşum ve Allah çok pis yakaladı beni. Burnumu sürttüde sürttü. Kardeşim benden çok daha iyi birini bulmuş. Kaslı, yakışıklı, motorcu, imanlı, yabancı dil bilen, çok kültürlü ve bilgili, ahlakı çok yüksek, karı kızla işi yok, en iyi üniversitede okuyor ve yakışıklı resmen kusursuz birini bulmuş. Günlerce çocuğun kusurlu bir tarafını aradım ama yok arkadaş kusuru yok mükemmel biri ve evlenecekler. Kendimi birden ezik olarak hissettim. Canım bir yandı sormayın gitsin arkadaşlar. Siz siz olun Allah'ın gücünü hiçe saymayın. Sonra Allah gücünü burnunuzu sürte sürte size gösteriyor. günlerce ağladım Allah'a yalvarım af diledim inşallah beni affeder. kendimi çakallık, akıllılık yapan biri sanıyordum ama tamamen aptallık yapmışım.

Güncellemeler:
boş konuşmayın lütfen

0|1
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İlahi Adaletten Ziyade Tesadüfler Zinciri.

0|0
    0|0
    • Tesadüflere inanmam. Tesadüfler imkansızı gerçekleştiremez

• Meteor Taşıyla Protein Taşı Aminoasitin Bir Araya Gelme Olasılığını Ayrı Ayrı Hesapla O Zaman? Kaldı Ki Sen Nerden Biliyon Yapımın Az İhtimal Yıkımın Yüksek İhtimal Olduğunu?

• Dalga mı geçiyorsun anlamadım ki? ne demek nerden biliyorsun? ufacık bir akıl yeter bunu bilmek için. bir dağa bombalar döşeyip onu patlatsan, yıkımın oluşma olasılığı mı daha yüksek olur yoksa lüks bir villanın mı? bunu bilmek için üstün zeka olmaya gerek yok. her yıl dünyaya bir göktaşının çarpıp yerle bir etme olasılığı milyonda bir. proteinin tesadüfen oluşma olasılığı ise 1/10^120 'dir. Matematikte 1/10^50'den sonraki ihtimallerin gerçekleşmesi imkansızdır. yani proteinin tesadüfen oluşma olasılığı imkansız üzeri imkansızdır.

Kızlar Ne Diyor 2

• Alma bülbülün ahını çıkar aheste aheste

0|0
    0|0
    • şu pişmanlık duygusundan kurtulayım başka bir şey istemiyorum. kaldırması en ağır duygu

• Neşe uyanlar hep kaybedecekler bu net. Huzur aşk mutluluk bedende olsaydı insanlar onu toprağa bırakıp gitmezlerdi. Dünyadan gotureceklerin sadece yasadiklarin oyüzden öyle kasa göze değil yüreği bakmalı insan. Birde huzur veriyorsa... Ohhh yemede yanında yat. Demem o ki dewir fena. Seveni bulmak büyük marifet vesselâm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dua et bu dunyada cekiyorsun cezanı.. oteye kalmasından iyidir :) bundan sonra da adam ol kimseyi boyle ezme

0|0
    0|0
    • Ya hu ben onu ezmiyordum. O kendini eziyordu ve bende onu öyle görmeye başlamıştım. Ben diyorum keşke daha nazik olsaydım, o kadar rahat olmasaydım. pişmanlık ne ağır bir duygu nefesimi kesiyor yemin ederim. insanı intihara kadar sürükler bu duygu. bence insana asıl azap veren şey pişmanlık duygusu

• ister onun katkısı olsun ister senin sucun olsun sadece.. sonucta ezmissin kızı kafanda da olsa.. hor gormussun... bakıs acın oyleymis.. en azından simdi daha olgunsun... yapacak bisi yok artık.. bari helallik iste..

• Haklısın ne yapalım sabredeceğiz

• sen kendin kaşınmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...