Cocukla sosyal olunabilirmi?

Arkadaslar ben evlendim bosandim bir cocugum varvelayeti bende 23 yasindayim bir meslegim vs yok kizim daha 1.5tam olmadi. eskj esimle eylulden beri ayri yasiyoduk 2aydir resmiyettede bitti. ben babamlari yanina dondum zaten ama burda hic sosyallesemedim cocuk zaten emiyor hala ve disarda yerinde durmadigi icin benim icimden gelmiyo disari cikmak, artik evde sikıldim zaten hic arkadasimda yok burdamjhabbet edehim falan sakin parka git cocugunla demeyin benzaten alip goturuyorum ama yasitim insanlarla tanisabilmek istiyorum sizce nasil yapabilirim

Güncellemeler:
Arkadaslar 1.5 yasinda bir bebek sizce nasil arkadas edinebilir onlarin ailesiyle tanisiyim?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir annede çocuğu ile gayet sosyal olabilir. Tabiki senin tercihlerin çocuğu olan kadınlar olursa sen daha rahat edersin. Aktivitelere çocuğun sana engel olmayacak şekilde onunla katılabilirsin. Sonuçta karşındaki kişiler seni ve çocuğunuda bir sürü sonra benimseyeceklerdir. Muhtemelen çok mecbur kalmadığım sürece çocuğumu kimseye emanet etmem. Ben nereye o oraya. Ben hayatımı çocuğuma göre yönlendiririm. Onun tercihlerine göre hareket ederim. Bir sürü oyun grupları var çocuklar için. Zaten bir müddet sonra arkadaş çevren olur ve değişir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Olasi durumlar içinde yasitin olsa bile hayatini devam etrirebolecegin mantiga uygun olmalari zor
    Bu nedenle senle ayni duruma sahip dengin olan biri ile tanidiklar arasi goresebilirsin bu utanilacak bir durum degil evlenmek hak bosanmak ta hak
    Sonra tekrar evkenmekte

Ve bekar olup cocuklu bir kadini isteyecek kisi sayisi eee yok
    Olsa bile o da ne kadar olasi ve makul biridir tartışılır
    Dengin olan biri ise seni anlayacaktır

Sosyallesme ise ayri bir konu sevdigin alanlara yonel halk egitim kurslarinda bir cok alan var goz gezdir

0|0
    0|0
  • yaşadığın yerde belediye nin veya halk eğitimin açtığı kurslara katil hem kendini gelistirirsin hem de ortam olur arkadaş edinirsin

0|0
    0|0
  • kurslara git spora git :) hem sevgili de yaparsın :) senin gibi 20 -30 yaş arası çok bekar adam var biriyle evlenede bilirsin :)

0|0
    0|0
  • Yapabilirsin yanı hatta çocuğu da arkadaşınla gezerken yanına alabilirsin cocuk seven bir arkadas edin yeter çocuğu bile taşır hem sen hem cocuk Mutlu olur 🙈

0|0
    0|0
  • erken evlenmiycektin. çek şimdi cezasını

0|0
    0|0
  • Sosyal paylaşım sitelerini dene o da pek iyi değil aslında çocuğu annene falan bırakmıyor musun yani arada bir kendine zaman vakit ayırabilmek için yani sürekli değil tabi de

0|0
    0|0
  • gezmeleriniz felan yok mu altınlı gün filan

0|0
    0|0
  • Tanişmk istersen bunu kolaylıkla yapabilirsin yasıtın olan insanlar derken erkek arkadas anlamındamı? Anlamadım

0|0
    0|0
  • Nerede yaşıyorsun ki? Çocuğun sayesinde tanışabilirsin birileriyle. Arkadaşlarının ailesi falan

0|0
    0|0
  • sosyal aktivitelere katıl bir hobi edin aynı hobbisi olan grupların arasına karışırsın

0|0
    0|0
  • çok kötü yazmışsın pek bişey anlaşılmıyor ama çocuğunla ilgilen önce

0|0
    0|0
  • İllaki arkadasların olacak bu kadar takma kafana bence

0|0
    0|0
  • Yaşınız 23 mu Hanımefendi

0|0
    0|0
  • Valla bir kac ay daha disini sikmalisin bide nerde yasadigin onemli tabi sehir olarak

0|0
    0|0
  • Bulunduğun şehre bağlı..

0|0
    0|0
  • Git direk konuş

0|0
    0|0
  • anne bebek forumları var. benim eşim öyle yapıyor. birkaç arkadaş edindi oralardan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olunur parklarda gezerken kanki yaparsın, cocugunun arkadası olur mecburen ailesini de tanırsın

0|0
    0|0
  • Ise başla

0|0
    0|0
Yükleniyor...