Çocukken olmuş unutamadığınız bir anıınız var mı?

ben hiç unutmam küçükken tavuk kümesinde yatmışım Ne cesaret artık oraya girdiysem. tektim birde :D :D :D

0|1
14|17

En İyi Erkek Görüşü

• Sabahtan akşama kadar ortalıkta olmazdım :D akşam babam eve gelirdi, beni göremeyince aramaya çıkardı. Babam beni bulana kadar kendi kendime eve gelirdim :D ve bunu 5 yaşımdayken yapardım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İlişkiye girdim çünkü ergenliğe ilk okulda girmiştim.. :D Kıza yazık oldu kimbilir şimdi nerede ne yapıyordur... Evcilik oynuyorduk der susarım... :)

1|0
    0|0
  • Burnumun üstüne düşmüştüm çok fena 😂

1|0
    0|0
  • Çocukluğumla ilgili bir çok şeyi hatırlıyorum ki

1|0
    0|0
  • ben horozlardan korkuyormuşum :D horozdon korkuma eve gidememişim :):)

1|0
    0|0
  • Ben tavuk boğmuştum :/

1|0
    0|0
  • Topu inşaata kaçanlar buraya gelsin 😂

1|0
    0|0
  • Geri geri giden arabanın altında kalmıştım

1|0
    0|0
  • Çok ama demiyorum 😇

1|0
    0|0
  • evde kimse bendede anahtar yoktu asansör boşluğuna işemiştim

1|0
    0|0
  • çok var

0|0
    0|0
  • valla çok anım var ya küçükken çok yaramazmışım

0|0
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0
  • Abimin suratına işemişim

0|0
    0|0
  • Aynen ya
    Bende ördeklerin kümesine yatıp uyuyakalmışım
    Birde tavuklar önümden geçerken sen burdan geçeceksen ben nerden geçeceğim demişim tavuklara :)

1|0
    0|0
  • sünnetim :D

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Bundan 15-16 yıl önce ben henüz 5-6 yaşlarındayken babaannem o yıl haca gitmişti. Malum hactan gelirken ziyarete gelecek misafirlere vermek için çeşitli hediyeler getirilir; yüzük vs. Babaannem hactan geldiğinde bizde babaannemin yanına köye gitmiştik. Gelen misafirlere yüzük vermek benim görevimdi :D Her seferinde ben kendi cebime çeşit çeşit yüzükleri dolduruyordum, bir sürü yüzüğüm olmuştu. Neyse bir haftasonu annemlerden önce uyanmıştım ve tvdeki bir magazin programını izliyordum. Sonra o an tvde burnunda halka şeklinde hızması olan birini gördüm ve o an tepkim "Aaa kadın burnuna yüzük takmış, ne kadar da güzel duruyor" olmuştu :D Hemen babaannemden topladığım yüzüklerden bir tanesini alıp burnuma sokmuştum, dışarıdan sadece yüzüğün taşı gözüküyordu. Sonra birden yüzük burnumun iyice içine kaçtı, çıkaramıyordum. Annemler uyandığında ise acile götürmüşlerdi, orad müdahale edip burnumdan yüzüğü çıkarmışlardı. Bu da böyle malca bir anım işte. Hızma merakım tee o günlerden geliyormuş benim :)

1|0
    0|0
  • yok knk

1|0
    0|0
  • var ,

1|0
    0|0
  • güya kendime makyaj yaparken düğmeyi burnuma sokmuşum hatırladığım tek şey doktorun yanında çığlık atışım

1|0
    0|0
  • Yok fazla birşey

1|0
    0|0
  • Balkondan kuma atladım 1. kattan tabii 😂

1|0
    0|0
  • Hahaha polisi arayıp ihbarda bulunmuştum. O da beni geri aradı sen ne polisi oyuncak ediyorsun gelirsen tikarim seni kodese dedi. :) :) ondan sonradır polislerden tirsiyrm dermism

1|0
    0|0
  • balık oltasiyla tavuk yaklamisligim var 😂

1|1
    0|0
  • var.

1|0
    0|0
  • Evden kaçmak😀

1|0
    0|0
  • Çok var. Anlatırsam rezil olma durumum var iskdcu

1|0
    0|0
  • sihir yapabiliyorum sanıp 2. kattan atmıştım kendimi :D

1|0
    0|0
  • 1. snfta bir kızın boya kalemini çalmştm sonra pişman olup onları çöpe atmstm😂

1|0
    0|0
  • Ayagima dikis ignesi girmisti, o ses hala kulagimda

1|0
    0|0
Yükleniyor...