Bazi Gurular niye böyle kendini bir halt saniyor?

Bakiyorum bazi konular altina Guru lar böyle sanki sayfanin sahibi gibi millete ahkam, keserek yorum yapiyorlar. Yorumlarini elestrenlere saldiriyorlar ve engelliyorlar.
Sayfa yönetimi bu konuda neden birseyler yapmiyor?

1|1
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Bence bu guru olmakla alakali degil kaldi ki gurularda sitenin normal uyeleri on xper olanlar guru sadece dort soru sorma hakki var o kadar :)

0|1
    0|0
    • Ozaman niye artislik yapiyorlar ondan sonrada engelleyip sikayet ediyorlar üyeleri? Biz sikayet edince yönetim hicbirsey yapmiyor. ama hakli oldugumuz halde Guru sikayet edince profilimiz 2 gün donduruluyor. Bu nasil normal üye böyle?

• Anladim tesekkürler. U mod olmak icin hangi sartlar lazim acaba?
      Askerlik belgesi ya da uni diplomasi istyiorlarmi? :D sodexo ne kadar veriolar acaba? :D :D

• :)) once m sonra s sonra u mod oluyorsun
      Mod olmak icin kurallara aykiri sorulari sikayet etmen gerek

En İyi Erkek Görüşü

• Kız erkek farketmiyor.. hakikaten GURU yazdımı bir evrim geciriyor herkez.. birini mors etmistim yorumlarımı sikayet etmis provoke edici diye.. oysa ben konuya normal yorum yazdım ve o gorusumun altına hakaret gibi yorum yaptı kufurlu.. ondan sonra bende bozdum agzımı... hemde 19 yasında neidugu belirsiz sozde bir kız...

0|1
    0|0
    • yas 18-23 tutmus Guru yapmislar. Ondan sonra burda millete ahkam kesip saldiriyorlar. Sikayet ettim bende kac defa ama yönetim hic ilgilenmiyor. Ve aksine bizim yorumlar kaldiriliyor sayfadan hemen. Guru lara 25 yas zorunlulugu koymalari lazim. Elin bebelerini guru diye karsimiza cikarip insaninn sinirini bozuyorlar.

• Biradahakine al ismini direkt if$a et. Herkes görsün bunlarin gercek yüzlerini.

• hatta resim alıcam yorumlarını :) gurumuz kufurde guruluk yapmıs dicem :D

Kızlar Ne Diyor 5

• guruların bır ozellıgı yokkı.. sadece bır soru fazla sorarsın okadar. guru olmayanlarda ahlam kesıp engelı basıyor walla. kısılıkle alakalı bro

0|1
    0|0
  • Sus avam ne cürretle gurulara baş kaldırırsın :D

1|2
    0|0
    • elimden gelse bir kactanesini pataklicam cümle aleme ibret olsun diye :D :D

• Bence guru olmaktan değil de insanın kişiliğiyle alakalı bir şey bu. Kişiliğin sağlamsa isterse sitenin yöneticisi ol kimse seni değiştiremez.

0|1
    0|0
    • Niyeyse hepte kisiligi bozuk olanlar yorumlarda millete saldiriyor. Bunlari yapanlarin cogunlugu bayan.
      Erkek gurular biraz daha objektif oluyorlar. Sakinler.

• Sikayetci olan tek ben degilim. Birsürü kisi var.
      Yaptiklari yoruma elestriyi kabul etmiyorlar hemen hakaret edip sikayet ediyorlar. Ve ne hikmetse yönetim bizim yorumlari kaldiriyor ama onlarin hakaret yorumlari kaliyor. Birsi bana yaziyorki ben Guruyum seni burdan attiracam :D :D
      Sikayet ediyorum yorumunu yönetim yine hicbirsey yapmiyor. .
      Ben ne sanacam cocukmu var karsinda?

• Yönetim gerekli hassasiyeti gösteriyor. Benim şimdiye kadar şikayet ettiğim her yorum kaldırıldı. Bu arada ben sadece soru sordum sana çocuksun sen demedim. Çünkü bir insanın bir şeyin öyle olduğunu sanması onun çocuk olduğunu göstermez. Çünkü burada yaşı büyük olup da karşıdaki kişinin gerçekte ne demek istediğini anlamayan çoook insan var. Örnek veriyorum niye sinirlendin şimdi diyor hiç sinirlenmediğim halde

• guru olmuşlar ama adam olamamışlar :D

0|2
    0|0
  • Aynenn madem fikirlerimizi sunuyoruz adam olun de mi , artist artist cevaplar. :@

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu siteyi çok önemsiyenler yapıyor genellikle.

0|1
    0|0
  • Gurunun sikayetle vs alakasiyok kural disi bisey vsrsa modlara mesaj atar sikayet edersin
    Ayni anda cokkural ihlali yaparsan hesabin donar bunu yaptiran guru vs degil sistem oto. atik

0|1
    0|0
    • Gurularin yaptigi hakaret yorumlari neden silinmiyor sikayet etmemize ragmen? bizimkiler hemen siliniyor.

• Kardes onlar ergen zaten salla gec onlar bizide engelliyo
      Sen sikayet et ugrasma

• @aşkmevsimi oyle gruplasma var halada var

• O eskidendi şimdi guruların hiçbir havası kalmadı
    Ya mod olacaksın ya master gerisi tıraş burada
    Mod ve masterlar tabi editörler de buna dahil her şeyin en mantıklısı en iyisini bilir en komik onlardır ve coolluktan bertaraf olmuş üyeciklerdir
    Komik :D

0|0
    0|0
    • editör yapsalar nolurki. Diger ayni yastaki üyelere artislik tasliyorlar. Yönetim isini bilmiyor.
      Puana göre editörlük veriyor galiba. yas 18-23 arasi olan Guru ve editörlerin cogu 18 den asagida. Profilde yasa göre muamele yapiyor yönetim.

• bilmem havalılar

0|1
    0|0
  • Hiyaraşiye kaptırmak bunun adı

0|1
    0|0
  • saksı değil guru onlar. saygı duy hürmet et

0|1
    0|0
    • adam gibi isini yapana saygi duyariz ama artislik yapana saygi felan duymam ben.

Yükleniyor...