Biraz saçma gelebilir ama yolda ya da bazen biryerlerde karşılaştığım?

Kızlar hiç tanımadığınız fakat metrobüste bir kere göz göze geldiğiniz bir size içinde gerçekten çok hoşssunuz ve sizden çok etkilendim eğer yanlış anlamazsanız sizinle tanışmayı çok istedim inanın çok mutlu olurdum uzun zamandır yanımda tasıdığım bu notu size vermek istedim ve telefon numarası Siz olsaydınız tepkinin ne olurdu ararmıydınız bu arada kız notu aldı :) ama ararmı bilmem

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayır aramam tabi ki de. Ne o öyle önceden yazdım herkese dagitiyorum gibi birşey öyle :)

0|1
    0|0
    • Herkese değil önceden yazdım yanımda tasıyorum ve gercekten hoşlandığım ve etkilendiğim birisine vermek üzere ki o kişide verdiğim kişi oluyor zaten :)

• Tamam sen iyi niyetlisin anladığım kadarıyla :) ama dürüst olmak gerekirse bir kız olarak benim gözümde böyle göründü işte :) bu arada şunu da belirteyim herhangi bir yerde ilk defa görüp hoslandiysan sen dış görünüşe çok önem veriyorsun dmektir. eğer karsindaki de öyleyse is senin tipine kalır ;)

• Eig icin sağol :)

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sahilde yazlıkçılara yapıyorum bu numarayı genelde çoğu geri dönüyor. :D

0|1
    0|0
    • İnsallah döner çok etkilendim normalde yapacağım birsey değil gider konusurdum ama çok heyecanlandım

• Senin için inşallah arar. :D Belkide bakarsın doğru kişidir.

• Belkide kimbilir)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Supermarketteylen benim bir arkadas numarasini yazip kiza verdi
    Annesiyle tartisip geri geldi
    Kipkirmiziydi
    Mal#

0|0
    0|0
  • Kaşarsa o notu alır, dizgün bir kız ya fırçalar ya da yüzüne bakmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...