Erkeklerin Seksi kıza karşı ülkemizde önyargıları çok fazla siz giyimiyle çekici olan bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

bayanlar genelde hem cinsleri arasında en güzel olmak diğer bayanların begenisini almak için makyaj yapar guzel giyinir en azından ben bu amaçla hoş görünmeye çalışıyorum benden daha hoş bir bayana rastlamamak için. misal göbeği açık ama oylesine açık olsun diye değil düzgün kombin yapıp havalı duran kızlar çok hoşuma gidiyor bazen bende giyiniyorum ama erkeklerin tepkisi dışardan düşündüğü nedir bilmiyorum. hani tamm oyle abartıp açık giyinen niyetini belli eden var ama kuru yanında yaşta mı yanıyor?

0|1
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• maalesef ülkemizde bir çok erkeğin kafa yapısı belli onlar için öyle bayanlar yollu ya da kaşardan ibaretler. aslına bakarsak yolu ya da kaşar diye nitelendirdikleri hayatını ve cinselliği yaşayan bayanlar bana göre en doğal haklarını yaşıyorlar ve bunda yadırganacak bir şey göremiyorum eğer bir toplumda adaletsizlik varsa iki yüzlülük varsa zaten o toplumun değer yargıları benim için pek bir öenem ifade etmez erkekler yapınca aslan koç diyen kadın yapınca yollu kaşar diyen bir toplumun da ne düşündüğü umurumda olmaz kadınların da olmamalı çünkü şık ve seksi giyinmek bir kadının özgüveninin ve kalitesinin göstergesidir. bırak krolar yobazlar beyni olmayanlar ne düşünürlerse düşünsünler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bana göre bedenle seksi olunmuyor.

1|0
    0|0
  • Giyimi ve bakımı yerinde olsun asla bir şey demem yerinde olması önemli bakımda absurt makyaja gerek yok giyimine bir şey demem benim görüşümde çok aşırıya kaçmadığı sürece. Göbeği açık da gezsin mini eteğini şortunu da giysin böyle giyip güzel olan her kız bayan benim aşırı ilgimi çeker

0|0
    0|0
  • çekici ve seksi olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0
  • Güzel giyinmek güzeldir. Fakat giyimde aşırıya gidilmesi pek hoşuma girmez doğrusu. Ülkede kumaş sıkıntısı var dedirtmeyexek türden giyimler daha hoş bana göre. Bakımlı olmak güzeldir aşırıya gitmeden. Olumsuz düşüncelere giren kişiler zaten olumsuz bir aile eğiti ve terbiyesi almış olduğundan dolayı olabilir.

0|0
    0|0
  • Kimseyi giyinişine göre yargılamam

0|0
    0|0
  • İnsanlar kendini sevdiği gün öngargı bitecek

0|0
    0|0
  • güzel giyinmekle açık giyinmek arasında farkı biliyorsan anlatabilirim :)

0|0
    0|0
  • iyi giyinmek kalıtelı gıyınmek sexy giyinmek bide dütünü başını açmak ayrı kavramlar

0|0
    0|0
  • Ben umursamıyorum bile. öylesinin sorumluluğunu alamam. ulaşamadıgımada laf atmam yani ama çok ta hanım hanım bir kızdır demem. yasanmışlıklar vardır

0|0
    0|0
  • Bu kızın kaşıntısı var die düşünürüm...

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...