Atatürk konusu ve ilke İnkılaplari kaldırıldı?

Müfredatta Atatürk ve ilke ınkılapları kaldırılmış onun yerine seçmeli hale getirilmiş Atatürk ve türk milletinin kurduğu bize o kadar hak hukuk tanıyan bir adamın dersi niye öğretilmez bu ne saçmalıktır?

Güncellemeler:
Bu habere sevinen mallar biraz mantıklı olun adımızı sildiler, şimdide Atatürkte sıra Bayramlarıda silmeye çalışıyorlar. Türk gençligi milletine sahip çık yoksa yakında meydanda Türk bayrağı değilde elin pkklı haysiyetsizlerin bayraklarını göreceksin !!

0|1
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürk'ün yaptıkları belli. Kadına seçme seçilme hakkı Atatürk döneminde ve birçok Avrupa ülkesinden önce Türkiye'de başladı.

Önce Nutuk, Atatürk denizinden damlalar ve şu çılgın Türkler kitaplarının okunması önerilir. Hükümetler halkları şekillendirir. Hükümet Atatürk izlerini silmeye çalışınca halk da hükümet doğru yapıyor diye onun üzerinden gidiyor. Haberleri yok ki bizi Filistin olmaktan kurtaran Atatürk ve arkasındaki asil halktır. Atatürk fabrikalar kurdu bunlar avm ve yol. Atatürk sıfırdan cumhuriyet kurdu bunlar var olanı oraya buraya zam yaparak kamu kurumlarını satarak bu hale geldi. Şu anda daha iyisi var mı? Chp pkk partisi mhp desen bahçeli kök salmış. Maalesef adam akıllı kimse de yok.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• seçmeli yapılmasın isterdim açıkçası ancak şöyle durumlar var ve bu beni kararsızlığa itti.
    Bizim yıllardır okuduğumuz tarih zaten Atatürk tarafından düzenlenmişti. Yani olanı değil düzenlenen tarihi öğrendik. Yıllarca Osmanlı'dan nefret ettirildik çünkü yeni düzeni uyum sağlamak için geçmiş tamamen silinmeliydi. Bu kadar muhteşem bir tarihimiz varken resmen kopartıldık. Son padişahın vatan haini olmadığıda ortaya çıkmış zaten buda ayrı bir soru işareti.
    Dilimiz değiştirildi en ufak kelimenin bile anlamını bilmiyoruz. Tarihimizi kendimiz okuyamıyoruz.
    Seçmeli olması isteyenin alacağı anlamına geliyor. Bu durumda isteyen okur zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kaldırılmış mıdır bilmem, ama kaldırılmışsa iyi olmuş. Geleceğe daha doğru yönelmek için, bazı şeylerin silinmesi gerek.

0|3
    0|0
  • Atatürk'ü ve yaptıklarını silmeye çalışıyolar. Ama o işler kolay değil. Dünyayı alaşağı etmiş bir adamı bunlar gibi ayak takımının yüz karaları asla yerinden oynatamaz. Zaten milli bayramları da kaldırmaya çalışıyolar. Türklüğü anasyasadan silmeye de çalışıyolar. Başaramayacaklar aşağılık pislikler.

0|1
    0|0
  • Bu bir düşmanlıktır halkı kışkırtmak yeni iç karışıklıklar yaratmaktır bu bir hükümetin kukla olmasın Türk tarihinde devletciliğin yok olması demektir onlar cumhuriyetçi milliyetçi inkilapçi laik Aydınlar değil din ile uyutulmuş koyunlar istiyor mezbahaya sorgusuz kim gidecek yoksa?

0|1
    0|0
    • Osmanlı laik değildi ancak sonuç? yıkılışı saymazsak laiklikle kurulamayan bir imparatorluk oluşturdu. Bakın dünyada hiç bir devlet o kadar ileri gidemedi. Ayrıca o cumhuriyetçi dediğiniz insanların arasında bir örtünün beyni durduracağını sanacak kadar bilimin bile asla kabul edemeyeceği düşüncede insanlar var. Bunları gören yok tabi. Avrupa'nın biliminden yararlanmamız istendi Atatürk kültürlerini alın demedi. Ancak laiklik adı altında çıplak gezince aydın, avrupalı olduğunu zanneden ama bilimle alakası olmayan bir sürü insna var. Bunlar mı doğru?

• soruyu soran kişi ben batınınki alınmasın doğununki alınsın asla demedim. Böyle bir ifadem yok.
      O cümlemde sorun olarak - batının kültürünün alınmasınıda- göstermedim. Orda bahsettiğimi anlamayıp ''mynameisred'' kendince anlam çıkarmış.

• ayrıca konuşma bitmişti tekrar açan ben değilim :)

• Niye mi zorlarına gidiyor onun yerine saçma sapan gerici osmanlicayi getirdiler sanki dünyada herkes osmanlıca biliyor bilimde bize işe yarayacak bunlar toplumu empoze edip her şey doğrudan uzaklaştırmak için yapılan şeyler tarihi saçma sapan kişilere anlattirip kaynak gösterip damat feridi oynayanlar bunlar

0|0
    0|0
  • Çünkü bilim kurgudan ibaret hepsi ölenler gerçek ama söylenenler maalsef bilim kurgu

1|1
    0|0
  • Belliydi böyle olacağı bakalım daha neler görecek bu millet. Allah sonumuzu hayır etsin. #TanrıTürküKorusun

0|0
    0|0
  • bu rezil çarşaf cüppe düşkünü pisliklerin dönemi elbet geçer...

0|0
    0|0
  • Ben gereksiz buluyorum cogu dersi.. tip okuyacaksan ataturkun ilke inkilaplarinimi hastaya uygulayacaksin. Kaldirilmasi gereken baya bir ders var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ülkeyi kuran adam seçmeli ders oluyor vay be ne günlere kaldık

0|2
    0|0
  • Bu haber her yıl var. Doğruluğuna emin olamıyorum.

Resmi açıklama var mı? Kaynak nedir?

0|0
    0|0
  • Biliyotdum

0|0
    0|0
  • Öğrenmek isteyenler özel ders alsın
    Çok süper olmuş

0|1
    0|0
  • Biraz zor silerler atami. Atatürk un yaptıkları zorunda gidiyor. hepsi asilacak. O gün gelecek. Allah uzun ömür versin akp ve üstteki le4

0|0
    0|0
Yükleniyor...