Sanırım Deliler Çoğaldı?

Öyle tuhaf msglar atıyorsunuz ki daha ekrandakini görüp ya siliyorum ya da direk engelliyorum , engelledıklerım genelde sapıkca sorular msglar hatta mesaj kutuya pek bakmadığımdan küfürlü msglarda oluyor direk engel. Daha masumane olanlar yok mu dıyeceksınız var var da onlarda sılınesı mesela bır erkek kıme kardeşcan der? Neyın kafası bu bırde upuzun bır msg atmış copypaste olduğunuda yazmış herkese yolluyorum demış arkadaş bırıncısı gay gıbı kız gıbı nıck olur mu? Sonra o yazdıkların nedır? Tıpını begenıp begenmemesı ınsanların nıye onemlı bu kadar senın için Yahu Delirdinizmi Bu sıtedekı Erkekler? Ya küheylan gıbı atıp tutuyorsunuz ya da böyle mı oldunuz?
Kızlar burada çok normal kaldı yanınızda vallahı

1|0
5|28

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşcan mı 😂 geçen de bu tarz birşey görmüştüm. Ülen mavililer 😊😊

1|0
    0|0
    • Hahaa evet ismide bı erkek için komık pembıscıkmı neydı , ya destan yazmış begenırmsn yok yorumun ne fılan 3paragraf gırıs ıle baslıo 🙈 Bırde copy paste yapıp yolluyorum bakmadan bırdaha yollarsam kusurabakma kardescan yazmış bu erkek nası erkek yahu atladın boğaza cup dıye bence 😂😂😂

• Engellemesen sana ayıp 😂

• Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Çok haklısın.

1|0
    0|0
  • Bu kadar üzerine düşüp yazmana gerek bile yok.
    Sitenin ahval-i vahametini anlamak zor değil nasılsa.
    Yapman gereken de çok basit engelle, şikayet et, profilini gizle, ekleme taleplerini reddet...

1|1
    0|0
    • Ciddiye alınmayacak insanlara bu denli yazarak bir anlam yükleme bence.
      Boşuna vakit ve kelime israfından başka bir şey değil çünkü bu...

• Ah ah , onemlı kılmadım hatalarını yuzlerıne vurdum ama işte coğu kişi için anlayana bu. Anlayan çıkarda karsıt gorus oluşturmaya muhalefet olmaya hep açız degıl mı?
      Bırı mesela kargo evıme gelmesın ne yapayım dıye soru acmış o sacma degılde bu saçma oluyor ,

• sen önce adını düzelt gece kuşu
    sanki sitenin amacı ilim ve irfan dağıtmak :D kapat mesaj kutunu o zaman artis.
    not: sapıklar siz de uslu durun la braz

1|1
    0|0
    • Adımdan memnunum bu kımseyı ılgılendırmez bır , ıkıncısı ismım zaten gece ve sabaha karsı ılk buraya uye olduğum için öyle. hıc degısmeyı dusunmuoum. Ilım ve ırfan ıcın kullanıyorum zatı geyık yapmıyorum

• Salata yapmıyorum akılcı ve yardımcı cevaplar verıyorum sıteye bırsey ogrenmeye mı geldım sankı? Herkes dunyadan bı haber hersey kendı cevresınde donuo sanıyor herkes burada aslan parcası sokakta gorsem pısırıpın onde gıdenı olduklarına emınım özguvende yok , %80 sacma soru cevaplara bıle gızlı cvb verıyor , sacma derken bana gore sacma

• senin otorite olduguna kım karar veriyor? millete akıl verıyormuşşş__!!! siteyi düzeltmeye gelmiş , kurtarıcı meleğimiz :D bence önce kendnen başla ,

• kendini bilmez insan çok malesef

1|0
    0|0
  • bana mesaj gelmiyor nasıl iş

0|0
    0|0
  • tamam atmayız bir daha :D

1|0
    0|0
  • Sende kendini bulunmaz hint kumasi sandin galiba. Mesaj kutunu kapatirsan kimse sana yazmaz. Demekki kendin kasiniyorsun. sonra millete bahane bulma. Ayrica burada normal dedigin o kizlarin sayisi bir elin parmak sayisini gecmez. Ve bunlarin icinde sen yoksun rahat ol :D

0|0
    0|0
  • Allahtan bize dadanan yok. :D

1|0
    0|0
  • Daha delisi bizi hepimizi deli sanman.

0|0
    0|0
  • En İlginç Olanıda Biz Zekileri Deli Olarak Algılayan İnsanların Varlığı..

0|0
    0|0
  • Benide engelle

0|0
    0|0
  • Sevgilisizlikten delirdik hep. s. s

0|0
    0|0
  • olabilir.

0|0
    0|0
  • Evet aynen cok haklisin sapitti bu millet

0|0
    0|0
  • Sanda soru çıtı burda birde çok höşunuza gidiyor hemen burda paylaşmalar felan o mesaj attı bu mesaj attı istiyorsunuz demekki

0|0
    0|0
    • Keşke dedığınıde anlayabılseydık ama zor sankı

• İşte duvar bu actım hepınız kendı dusuncenız ne ıse bu konuya oyle dusunuyorsunuz ama degıl , hatalarını anlayabılene yarayacak anlamayana davul zurna vız

• Napabliriz çıkmaza girdim tm sen haklısın ben san haksızsın demedim

• mesaj kutunu kapat bencee

0|0
    0|0
  • Ne geldi merak ettim

0|0
    0|0
  • En güzel şey deli olmak birde nap salmış seri katillerin geneli ileri zekalı insanlardır baya baya araştırdım bu konuyu

0|0
    0|0
  • Yasindan oturu ve burda takildigin icin seni yolun yolcusu saniyorlardir bir umut iste nabsinlar ablasi takilma sen. he de gec.

0|0
    0|0
  • enteresante

0|0
    0|0
  • Kapat mesajı rahatsız oluyorsan.

0|0
    0|0
  • delliiiyyy nerde :D

0|0
    0|0
  • Aynısını yapan kızlarda var emin ol ;)

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ya düşündümde sana mesaj atmazdım mesela ben.

0|0
    0|0
  • Allah onları ihya etsin güzel ablacım

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• canım işte deniyolar bir umut.. ya da bence dışarda a falan gidipte bir kadına kardeşim kardeşim konuşamayacaklarını bildikleri için. burda o isteği tatmin ediyolar:)

1|0
    0|0
    • Kesınlıkle o doğru ✌🏼️👍🏻 tesekkur ederım mantıklı cvb için 👯

• Nick-entry uyumu
    Bir de sey, msg
    Ama haklisin herkes kafayi yemis

0|0
    0|0
  • Onun hobisi her kiza atti onu kardescan 😃

0|0
    0|0
  • Bende deliyim ama bu türden değil