Ölümden korkuyorum, uyku girmiyor gözüme?

selam arkadaşlar, son birkaç gündür dine çok yönelmeye başladım.. Geçen ölüm ve ölüm sonrası hakkında videolar izledim, psikolojikmen etkiledi beni çok korkuyorum anlatamam.. Bu korkuyu nasıl yenerim, çok etkilendim, gözümde hep kendi ölüm anım, kabir azabı ve ahiret canlanıyor, nolur yardım edin :((( Keşke bu dünyaya hiç gelmeseydim :(

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dünyanın sözde güzelliklerini yaşarsan ahiretin korktuğun gibi olur. Ama sana emrolunan vazifeleri "elinden geldiğince" yerine getirsen hayal gücüne dahi sığmayacak güzellikler seni bekliyo diğer tarafta 😊 Senin bence korkularının asıl sebebi bu dünyada üstüne düşenleri yerine getirmemen yanılıyo muyum

0|0
    0|0
    • Haklısın bir türlü yapamıyorum, yerine getiremiyorum ibadetlerimi :(

• Korkularınla boğuşup durmak yerine ufakta olsa üstüne düşen vazifeleri yerine getirmeye çalışsan, inan bunun verdiği huzuru başka hiçbir şeyde bulamazsın. Allah kalbine iman nuru nasip etsin sende içinden gelerek sorumluluklarını yerine getiresin İnşallah. Allah ın rahmeti azabından büyüktür. Korkma 😊

En İyi Kız Görüşü

• Keşke bu dünyaya hiç gelmeseydim dersen günaha girersin. Yap ibadetini gunahina tövbe et Allahin azabı büyükse merhameti de affı da büyük. O senin kalbini bilir. Olum hakdir. Sırf cehennemi değil cenneti de dusun. Güzel yaşa güzel ol.
    Inna lillahi ve inna ileyhi raciun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tevbe et günahlarını bir daha yapmamaya çalış. Allah c. c. affedicidir. Ölüm zamanı kader de vardır. O yüzden elden bir şey gelmez uyumana bak.

0|0
    0|0
  • İlk olarak işe kıçındaki dar pantolonu ve taytı çıkararak başlayabilirsin. Zira dinlere inanıyorsan, bu giysileri giyenlerin cennetin kokusunu dahi alamayacaklarını bilmelisin. Günümüz dünyasında 10 kadından 9'u bunları giydiği için uyarmak istedim, kuvvetle muhtemel sen de onlardan birisindir, yanlış yoldan gitmeyin...

0|0
    0|0
  • Sen en başta koy verdin ama olmaz ki. İnançlı biriysen bunları kabul ediceksin mecbursun. o son sözünde büyük bir isyandır deme öyle. Sana şöyle diyeyim ve bunu kesinlikle bu şekilde düşün. 'Pentagram Bir' adlı şarkıda diyor ki ''KORKMA ONDAN BUNDAN NE ÖLÜMDEN NE HAYATTAN BU DÜNYADA GÖRDÜKLERİNİN HEPSİ BİR HEPSİ 'HAK'TAN'' o yüzden korkulcak birşey yok ;)

0|0
    0|0
  • Bukadar çok düşünme psikolojin bozulur bak vallaha korkunun ecele faydası yok ama öldükten sonra iyi yermi kötü yermi bunu kazanmak senin elinde bunu düşün

0|0
    0|0
  • Demek ki tamamen yönelmemişsin.
    Ölümden korkma çünkü gerçekten korkarak kaçamazsın.

0|0
    0|0
  • ölümü hatırlamak iyidir ölüm korkusuyla yaşamak değil rahat bırak kendini

0|0
    0|0
  • ölümün neyinden korkuon daha önce öldünmü yaşadınmı bu nasıl bir korku dur ya ghjfdk ölmenin bir gizem olduğu ortada zaten takılma böyle şeylere bence ölmenin tek kötü yanı var arkanda bıraktığın ve senin için üzülen insnlar

0|0
    0|0
  • O görünürleri çıkar hayatın tadını çıkart evet hayat kısa ama ölümü beklemek de doğru olmaz

0|0
    0|0
  • Psikoloji pert olmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hepimizin öleceğini unutma. Allah'a ibadetini yap ve bu tür psikolojini bozucak şeyler seyretme. Eğer doğru bir şekilde ibadetini yaparsan hiç bir sıkıntı olmaz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...