Bu yorum hakkinda fikriniz nedir?

Bu yorum hakkinda fikriniz nedir ?

1|0
11|28

En İyi Erkek Görüşü

• Tecavüzü savunanlardan böyle bir açıklama beklemek hiç şaşırtıcı değil. Bu dini kullananlar yüzünden ne hallere düştük ama millet akillanmiyor. Kur'an'ı Kerim'i kendi kafalarına göre cahillere empoze ediyorlar sonuç da belli zaten başka söze gerek yok

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence de üremez olaydı keşke. Bunlar önce tecavüzü kılıflara uydurdu sonra geneleve mut nikahı yapılsın dedi bir de üstüne kadın birlikte olduğundan harçlığını alsın dedi fahişelik de yasal oldu. Ne olacak sonumuz çok merak ediyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Evli ve çalışmayan bir kadın , bir köle ya da yanaşma değildir.. Bazı erkekler, eşlerine beş kuruş para vermiyor , bunun örneklerini görüyoruz.. kadın, bir arkadaşıyla buluşup da bir yerde bir kahve bile içemiyor.. Bu pencereden bakıldığında, bu sözde yanlış bir nokta görmüyorum.. Neden herkes bu görüşü, yiyicilik ya da erkeği kullanmak, yolmak gibi görüyor , anlamış değilim.. Müslüman kadın uyanık olmalı denmiş.. Burada mesele, bildiğimiz anlamda uyanıklık değil bence.. Çoğu kadın eşinin eline bakarak yaşıyor.. acaba ekmek alayım diye para bırakır mı diye.. Oysa ki, madem bir eşin var.. ve çalışmıyorsa da , erkek , eşinin masraflarını karşılamakla yükümlüdür.. Kendi eşine, ihtiyacı olduğunda harcasın , istedği bir kaç şeyi alsın canı isteyince diye, biraz cep harçlığı vermiyorsa zaten, ben o adamın erkekliğinden ve eşliğinden bile şüpheye düşerim.. Kendi karısına saygısı yok demektir.. Deyişin ifade şekli ve üslubu yanlış, kabul ediyorum.. Ama fikir ve düşünce aslında doğru ve haklı.. Tabi kadın , bildiğimiz anlamda uyanıklık yapıp , eşinin karşısına geçip, hey.. bana harsçlık vereceksin şu kadar hede hödö gibi enteresan tavırlara girip bunu suistimal etmeye kalkışmadığı sürece..

2|2
    0|0
  • İşi ticarette dökmek net ırıspılıktır Müslüman kadın akıllı olmalı böyle süslümanlara pabuç vermemeli :D :D

1|0
    0|0
  • Yok canım daha neler !!!
    Şaka gibi...

1|0
    0|0
  • 3 un birini alir :) Jennifer Lopez olsa neysede bu kadin para verse bununla yine evlenmem

1|0
    0|0
  • Bunlarda ki kafaya kuşa taksan kuş ters uçar.

1|1
    0|0
  • Ne diyor bu mk

1|0
    0|0
  • herşeyi ama herşeyi paraya çevirmişler arkadaş

1|0
    0|0
  • Bu ne bicim musluman gercekten boyle bir sey demis mi

2|0
    0|0
  • Bu kadının ne olduğunu anlayamadım. gerçek mi yoksa bir Fadime Şahin olayı daha mı. ama bu bahsettiği şey dünyanın en eski mesleği olsa gerek. kendi de bu meslek odasının Başkanı olabilir

1|0
    0|0
  • Muta nikahı dedikleri saçmalık dinle uzaktan yakından alakası yok

1|0
    0|0
    • Eğer bahsettiği mehir parası ise oda normal nikahta boşanması ve/ veya eşinin başına bir şey gelmesi durumunda kendini geçindirmesi için mal paylaşımı yapılması.

Aksi takdirde bu dediği hayat kadınlığına / zinaya meşrutiyet kazandırması demektir ki o yakıştırmış bu kadın gitsin soyadın daki olayı yapmaya devam etsin.

Ya da vazgeçtim üremesin dünyaya bunun gibi düşünen bir varlık daha gelmesin

• bunların babası dışarı boşalsaymış keşke

1|0
    0|0
  • yeni nesil müslümanlar bunlar sanırım

1|0
    0|0
  • ahaha :D

1|0
    0|0
  • terbiyesiz.

1|0
    0|0
  • Üremeseydi ne değişecekti. bu zihniyetler bitermiş sanıyorsun.
    Fikrime gelirsek dilim tutuldu şu an

1|1
    0|0
  • Hiçbir fikrim yok ataist biri yazmış muslumanlara karşı olan akıl hastası olan ınsan

1|0
    0|0
  • Bu kadını alın burdan, geçende harem kuruyodu. İslamofobiye teşvik.

1|0
    0|0
  • harçlık ne lan bunun fahi*şelikten hiç bir farkı yok dini kötülüyolar gerçekten

1|0
    0|0
  • Çok doğru bir tespitte bulunmuş hocamız. Tebrik ediyorum kendisini.

0|0
    0|0
  • Bir Üremesin saçmalığı daha...

1|0
    0|0
  • Şarlatanların sözünü ciddiye almayın.

0|0
    0|0
  • Bisey anlamadım

0|0
    0|0
  • Evet bence de almalidir bedava irispilik olmaz

0|0
    0|0
  • Böyle saçmalıklara takılan insanlara ben basit kafalı diyorum..

0|0
    0|0
  • veririz neyse parası

0|0
    0|0
  • Paralı ırıspı sibel üresin

0|0
    0|0
  • bu kafada olan bayan cokkkk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Pazarlık sünnettir diyo 😭😭
    Rezalet

1|0
    0|0
  • Bunların yüzünden , millet hepimizi böyle sanıyor.
    Hakkımı helal etmiyorum !

1|1
    0|0
  • Uremeseymis aynen

1|1
    0|0
  • Yorum yok paranızı alın görevinizi yapın diyen bit kafir

1|0
    0|0
  • Ahahha 😂 gül geç

1|0
    0|0
  • Parantez içine katılıyorum

1|0
    0|0
  • çok saçma salak bir yorum.

0|0
    0|0
  • Yobazların kelimeleri
    Bir yobaz çıksa sıçmayın dese insanlar altına eder.

1|0
    0|0
  • Tovbeeee yaaaa

1|0
    0|0
  • Pislik ya, geri kafalının kendisi. Hiç sevmiyorum, tabancayla vurasım, öldüresim geliyor şu tipleri!

1|0
    0|0
Yükleniyor...