Ben kafayı mi yiyorum?

Ben normalde çok kortak biri degilimdiir. Yani evde cok rahat gezerim. Birde bizim bir arakam balkon var fakat balkon hep cam ve geceleri yatarken o camları kapatmam gerekiyor. Ama ne zaman oraya gitsem huzursuz hissediyorum. Sanki arkami donsem biri olacak gibi oluyorum bacaklarim titriyor nedeni ne olabilir sizce psikolojik mi?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Yok biz, ben 8 yaşıma gelene kadar yatırlı bir evde oturmuştuk. Yatırı hissedebiliyordun, o huzursuzluk varsa kesin o civarda bir şey var. Karanlıkta daha güçlüler. Dikkat et.

0|0
    0|0
    • Hayır bu sadece son 1 haftadır oluyor ondan önce bir şey olmuyordu. Abartı gibi olmasın ama kedim var bir tane mesela onun kumunu orada temizliyorum koku olmasın diye pencereleri açıyorum. NormAlden yanıma gelen kedi balkonun önüne bile gelmiyor artık. Ben soksam oraya yirtiyor beni. Paranormal demiyorum ama belki de başka bir seydir fakat ben çok korkuyorum

• Hasta olma sen. Biraz halsiz olursan musallat olurlar. Senin gücünü denerler psikolojik ve fiziksel açıdan güçlü ol

En İyi Kız Görüşü

• Psikolojiktir
    Hatırlamıyor olabilirsin ama ruyanda böyle bir şey görüp etkilenmiş bile olabilirsin

0|0
    0|0
    • Aynen belkide. Kedim de girmiyor oraya ama ben kendi kafama göre yorumluyor da olabilirim diye düşünüyorum. Umarım öyledir

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Psikolojikden ziyade ruh vardir hayalet yani ondan

0|0
    0|0
  • Psikolojik tabiiki korkularının üstüne git paronoyaksın biraz

0|0
    0|0
    • Olabilir son 1 haftadır başladı bu

Yükleniyor...