İyi geceler mutlu bir güne uyanmak isteyen kimler?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bu soru uyuyanlara mıydı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• selam

0|1
    0|0
  • ben ama zor :) yarın oda arkadaşım endoskopiye girecek yanında gelmemi istedi, ben de doktorları ikna edip olayı izlemek istiyorum, izin verseler dahi içeride birsürü soru sorup adamları pişman edeceğim :) cadı gülüşü atasım geldi nedense :D

0|0
    0|0
    • Nickini okuyana kadar canım çıktı :D arkadaşına geçmiş olsun doktorlara allah sabır versin :D ama böyle bir şey olmayacak izletmezler o yüzden ters cadı gülüşü sana nihahahahahah :D

• çevremizde gördüğümüz her şeyin merak uyandırıcı olduğunu kabul ediyorum özellikle gökyüzü ve yaşam hatta zamanıda çok merak ediyorum zamanda yolculuk yapabilmek mümkün mü geleceğe olmasa bile geçmişe gerçi bu teoride kanıtlanmış bir şey ama uzayı bükecek derecede güç bulacağımızı sanmıyorum yani demek istediğim anatomi dışında felsefe, fizik, biyoloji her duruma varım :D Bunu derken gözlerindeki parlamayı hayal edebiliyorum ikinciye söyletmeden tamam geliyorum demişsindir büyük ihtimal arkadaşına :D

• kesinlikle, dediğiniz gibi en ilgi çekici olanları zaman ve yer çekimi kavramı bile denebilir. pek mümkün değil gibi zamanda yolculuk, en azından günümüz fizik bilgileriyle diyelim :/ ikinci kez söylemesinede çok gerek kalmadı aslında, tabiiiiiii kiiiii gelirim diye bir tepki aldı :D

• sende bendensin hint müzik seviyosn heralde :D

0|1
    0|0
  • en çok ihtiyacım olan şey bu sıralar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...