Türklerde beğenmediğiniz özellikler?

Türklerde beğenmediğiniz özellikler ya da keşke olmasa dediğiniz davranışlar nelerdir?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aslinda şundan bahsedebilirim. Türkler demek belirli bir irki hedef alir. Bugün Türkiye'de büyük bir kesimde tam Türk değil, melezlik vardir. Şahsen ben Horasan Türk'üyüm. Anne taraf Kirim, baba taraf Horasan Türk'ü. Bir çok kişi cahillik eğitimsiz demiş ama. Karadeniz'de veya Ege'de yörükleri keşfetmeye kalkarsan, misafiri olursan ne kadar düzgün bir dille konuştuklarini ve ne kadar misafirperver insan olduklarini görürsün. Eğitim görmüş bir insandan bile daha cana yakin olabiliyorlar. Türkiye'yi genel olarak ele alirsak. Din ve Siyasi bakimdan fazla abartiya kaçmalari, kendilerini aşip başkalarina da ayni daire içerisine almalaridir. Herkes ben merkezli hareket ettiği için, birşeyleri aşmak kolay olmuyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ön yargı ! Ve yıkılmayan duvarlar. Açık kıza namussuz kapalı kıza namuslu diyen boşanmış kıza sıfır gözüyle bakıp evlenmemiş ama herkesle yatmış olan kızı bir sıfır önde tutan zihniyet !

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• öyle bir soru sormuşsun ki ben burada 2000 kelimeyi doldurur üstüne görüş yorumu olarak 1000 kelime eklerim ama 15 dk sonra ikisi de kaldırılır. onun için kısaca cahil olmaları desem yeter.

0|0
    0|0
  • Görmemişlik, geri kafalılık, ottan boktan çabucak gaza gelme vs.

0|0
    0|0
  • Begendigimi yazim daha kolay

0|0
    0|0
  • Zeka geriliği..

0|0
    0|0
  • çok sapık bir memleket olduk hacı. öyle böyle değil yani yere para düşürsem eğilip almaya çekiniyorum erkek halimle sen düşün

0|0
    0|0
  • sktımın toplumsal baskısı

0|0
    0|0
  • siyasi fanatizmi

0|0
    0|0
  • İşlerini umursamazca yapması. Kervanı yolda duzmesi. Başka yok :)

0|0
    0|0
  • Cok duygusallar ve egitimsizler

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• büyük bir kesimin kültürsüz olması

0|0
    0|0
  • Milliyetçi olmalari
    Irkci olmalari
    Müslümaniz diyip dinsiz olmalari
    Kazikci olmalari
    Adamlarin sapik kadinlarin asiri kiskanc olmalari

0|0
    0|0
  • Muhafazakarlık, yobazlık cahillik. İlk defa gizliyorum yapıyorum :D