Bir insanla tanısınca, sizin o kişiden neler öğrenebileceğinizi düşünür müsünüz? Yoksa laf sun torba dolsun mu?

Hayat da bir çok kişiyle tanışıyoruz. Kimileri boş boş yaşıyor ki konuşmalarında da bunları belli ediyorlar. Kimileriyle de gayet gzl fikir alışverişi edinebiliyorsun. Sizce bir insanla olan aranızdaki bağda en önemli şeyler nelerdir? Fikir alışverişimi.. bilgi alışverişimi.. farklı bakış açıları mı? En son tanıştığım kişiyle boşa zaman harcıyormuşum gibi geldiği için, konuşmayalım artık dedim.. gelmişim 24 yaşıma.. boş boş abuk subuk laflar edecek yaşları da geçtik hani. Artk bir iz bırakmamız lazım. Bir işe yaramamız lazım bu hayatta bence..

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne der Mevlana : Kişi, konuştuğu kişinin ahlakıyla ahlaklanır. Yani herkes bir şey katar insana.
    Hint felsefesine göre ise :"Karşına çıkan kişiler her kimse, doğru kişilerdir. Bunun anlamı şudur, hayatımızda kimse tesadüfen karşımıza çıkmaz. Karşımıza çıkan, etrafımızda... olan herkesin bir nedeni vardır, ya bizi bir yere götürürler ya da bize bir şey öğretirler."

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sonuna kadar katılıyorum. İki lafı bir araya getiremyrlar üstüne cahiller bir şeyden haberleri yok. gündemden haberleri yok. işleri güçleri vhats up yok blmem yer bildirimi saçma sapan instagram takipçileri sosyal medya fenomenleri vs... gereksiz çok insan var

1|0
    0|0
  • Haklısın ama gerçekçi olup insanlara bişeyler anlatmaya çalıştıgında tepki aşıyosun herkes duymak istedigi şeyleri sölemeni bekliyor senin fikirlerine önem vermesigi gibi saygısızlaşıyorda o yüzden burada pek işe yaradıgını söyleyemem ondan dolayısa boş muhabbet yapıyorum

0|0
    0|0
  • bılgili ve tecrübeli biriyse kendisini örnek alırdım

0|0
    0|0
  • Napsak simdi bimemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dedikodu olmasin da

0|0
    0|0