Nisanlim la kavga ediyoruz kim haklı?

Nisanlim halamin oğlu ve ailesi memlekete yaşıyor bende İstanbul da ailemle yaşıyorum ve ben babamı kaybedeli 8 sene oldu ve annem bizim için hep uğraşıyor ve benden küçük 3 kardeşim var ve annem bakacak bu hayatta yardım edecek kimsesi yok benden başka bende bunu nisanlima anlatıyorum ve beni ilgilendirmez diyor hep onlarla yaşayacak değilsin ya felan diyor. Ama benim anneme yardimci olamam lazım... şimdi memlekete tasinsak gitsek orada beni bağlayan hiç bir şey yok sadece evdeyim ama burada kardeşlerim annem var bu konuda tartışıyor Kim haklı lütfen cvp verim kafayı yiyeceğim bir yandan sevdim adam diyer yandan ailem ailemi hiç bir şeye tercih edemiyorum ama Şu an kim haklı onu öğrenmek istiyorum. .

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunu okumadim. Nisanlinla sorunlarini buraya dökerek sen yanliş yapiyorsun. Sorunlarinizi aranizda cözün ki ayrilmayasiniz. Baskalariyla cözerseniz ayrilirsiniz. Nokta -.-

0|0
    0|0
    • İstersen oku kardeşim ne demek istediğini anlarsın aslında sende haklısın

• Sana sunu söyliyeyim. Hakli haksiz mevzusunu bosver. Annen zor durumdaysa elin adamı icin bırakma. Ne kadar seversen sev. Annenin çeyregi etmez. Nokta. :/

• Bende öyle düşünüyorum

En İyi Kız Görüşü

• orta yolu bulmak lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• nişan evlilik ve ilişkide haklılık yoktur. Kimin haklı olduğu önemli değildir. Önemli olan birlikte olabilmektir.

0|0
    0|0
  • Sen haklısın tabi ki

0|0
    0|0
  • Anneni birakio gitme kuzu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen böyle güzel düşünürken fazla çirkin birinin yanındasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...