Devlet Bahçeli hile ile koltukta kalmaya devam eder önümüzdeki olası erken seçimde MHP baraj altı kalırsa sonu ne olur?

Devlet Bahçeli hile ile koltukta kalmaya devam eder önümüzdeki olası erken seçimde MHP baraj altı kalırsa sonu ne olur?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence koltukta kalmaya devam etmeyecek. Ama oldu ki kaldı, değişen bir şey olacağını da sanmıyorum.

0|1
    0|0
    • Bahçeli paralelci diyor yardımcısı paralelci diyor. Akşenlerde madem paralelciydim koalisyon dönemlerinde bana niye bakanlık teklif edildi neden bu durumda baş paralelci bahçeli demem lazım dedi diye kadını disiplin kuruluna sevkettiler partiden atılsın diye. Kimse kimseyi paralel yapı o bu diye suçlayamaz suçlayacaksa çıkacak bir bir kanıtları gösterecek bakın MHPliler çok güvendiğiniz kadın bu diyecek. Ama MHPde delegelerin çoğunun desteğini almış birine sade paralelci diye çamur atıp izi kalsın yeteri oynayamaz kimse. :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar koltukları kendilerine bağladılar kendilerineee

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Utanması olsa yıllardır her seçimde 3 olduğunda çekilir giderdi.
    4. Parti oldu hala orada.
    Koltukla beraber girecek mezara.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O zaman gider.

0|0
    0|0
  • Haziran seçimlerinde başbakanlığı elinin tersiyle iten, köşeye sıkıştığında Erdoğan yalakası olup parelelden bahseden adam görünümlü köpek

0|1
    0|0
Yükleniyor...