Kendimi ruhen yaşlı hissediyorum?

Yaşım 18 ama 30-40 yaşındaki adamlar gibi hissediyorum kendimi benim yaşımdakiler in yaptığı hareketler bana çok saçma ve salakça geliyor çoğunlukla ben niye boyle olgun hissediyorum anlamadım

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü diğerlerinin tek derdi aşk terkedilenler aşk acılı tweetler duvar yazıları boş şeylere uğraşırlar ve bu gençliğe bağlanır bu ergenlik gençlik başka birşey tamamen farklı enerjinin e si yok işte bizde aralarda biyerlerdeyiz sanırım direk yetişkinliğe falan atladık yanlışlıkla banada sorsan 18 ama ruhum sgk dan emekli

0|0
    0|0
    • Öyle ya boş muhabbet bunlar yok aşkım yok cicim bide duvar yazıları gibi şeyler görmekten de biktim millet egoist olmuş

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Aşırı olgun hissediyorum 10 yaşında 30 yaşındaymışım gibi davranıyodum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Psikolojikmen bitmişsin işte

0|0
    0|0
    • Olabilir okul hayati aile hayati çevredeki insanlar sömürdü beni

• Herkeste olan bir şey ama dik durmayı bileceksin öyle olmuyor dostum

• Şu istanbulu terk edip köye yerleşesim var doğada daha mutluyum hem o gereksiz insanlardan uzak kalırım kime iyi davransam bunu zayıflık olarak görüyor gelip artislenmeler felan bilmiyorki bir vursam 10 metre ileri gidecekler işte bide bende çok merhamet var millete de vurmak istemiyorum

• Zekan ileri olabilir kardeş ama fazla ileri gitme baştan başlarsın

0|0
    0|0
    • Yok estafurullah bende zeka olarak normalim öyle üst düzey bisey yok

• :):):) aaaaa harbi helal olsun bak işte zeka ya bak nasıl yakaladın hemen bise çok üstün zekam yok diyosun kardeş helal yaa

• Sen dahi sin be abi :):):):):):):) h

• iyi birşey karakter meselesi büyümeyle alakalı

0|0
    0|0
    • İyimi. Kötümü bilemiyorum ailem gençliğin tadını çıkar diyo ama neresini çıkarayım ortalıkta mal mal dolaşayım mı habire

Yükleniyor...