Aciksözlü birimisiniz yoksa icinize saklarmisiniz kalbinizden gecen herseyi?

Bazen aciksözlülük can acitabilir, kimi zaman da tamamen yanlis anlasilir karsi tarafdan. Genelde nasil bir durumda olursunuz?

0|0
22|21

En İyi Erkek Görüşü

• Açık sözlüyümdür tabii bu durum patavatsız olduğum anlamına gelmemeli. Kırmadan , kişinin psikolojisini göz önünde bulundurur empati yaklaşımı içerisinde davranırım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Can acıtma pahasına bile olsa, doğruyu söylerim.

1|0
    0|0
    • Cok canice :D

• Yorumların çok mantıklı ve de çekici @KumruSahin

• Xper 1 olduğundan sana yazamıyorum @KumruSahin

Erkekler Ne Diyor 20

• Dobra olduğum için bazen kendimi zor durumlarda buluyorum evet ama böylesi daha iyi beni sırf ben olduğumu bilenler yanımda kalıyor.

1|0
    0|0
  • Oyle ber laf soylenmez

1|0
    0|0
  • yerine gore

1|0
    0|0
  • Yerine gore.

1|0
    0|0
  • Aşk konusu haricinde her zaman açık sözlü birisiyim. Aşk hemen aceleye gelecek bir şey değil. Biraz zaman geçmesini beklerim, birbirimizi tanırız ve düşündüğüm birisi ise söylerim.

0|0
    0|0
  • Düşüncelerim ve onlara hayat veren kelimeler saklanılmayacak kadar değerli.

0|0
    0|0
    • Peki bir türk olarak hitlerin destekcisi olmak ne kadar mantikli :D hitler türkleri de öldürdü. Mavi gözlü ve sari sacli olmayan herkes öldürüldü

• Insanlardan nefret etmek mi? E sende insansin :)) bu resmi alman bir sayfasinda bulundursaydin aninda hapise atilirdin, benden söylemesi. O varligin sistematik hamleleri bukadar güzel görmeniz de hic normal degil. bir cok insanin ölümüne sebep oldu.. bir caniydi lider falan degil

• İnsan olmaktan hoşnut olduğumu hiç sanmıyorum. Gücü sınırlı , zayıf , aciz insan ırkı. Ahh hiçte istediğim bir model değil malesef.

• Acik sozluyjmdur yalan dolan sevmem

1|0
    0|0
  • Susmayı tercih ediyorum bazen ne anlatsan boş oluyor anlamıyorlar çünkü

0|0
    0|0
  • Açık sözlüyüm.

1|0
    0|0
  • Genelde saklarıö

0|0
    0|0
    • Niyee? Saglikli degildir düsünceleri kendine saklamak. Kafa yorar bence.. ben hic duramam :D

• pat pat söylerim

0|0
    0|0
  • aklıma geleni laaps laaps söylerim

0|0
    0|0
  • Sevdigime karsı saklarım. Digerlerine acık sozluyumdur

0|0
    0|0
    • Asil sevdigine karsi aciksözlü olsan daha mantikli olur halbuki..

• utangaç ve cekingen bir yapım var ondan sevdigim kısıye açık konusamam :D

• Saklarım

0|0
    0|0
  • Herzaman açıksözlü ve dobrayımdır...

0|0
    0|0
  • icimde saklarim her seyi, bu daha kotu

0|0
    0|0
  • Açıksözlüluk can acıtan tarafindanim

0|0
    0|0
  • valla ben kendimi çözemedim henüz.

0|0
    0|0
  • Çok açık sözlüyüm o nedenle hep yalnızım

0|0
    0|0
  • Acik sozluyum o yuzden pek sevilmem

0|0
    0|0
    • Bosver. Dürüstlük ayri bir erdemliktir

• Sagol öyle.. Milletin arkasindan konusmaktansa yuzune soylerim. Ondan sonra sivri dilli gaddar vs.. Hrr turlu elestiri

Kızlar Ne Diyor 21

• Söylemem gerekenleri söylerim sadece kimseyi kırmam bu konuda açık sözlülük ile patavatsızlığı karıştırmam

1|0
    0|0
  • Açık sözlü

1|0
    0|0
  • Eğer karsimda ki bir patavatsizlik yaptiysa yani ne biliyim cok buyutulcek bir sey degilse bosveririm. İçime atmam boşveririm önemsemem. Ama eğer beni yaralayan, üzen veya kızdıran bir davranışı olursa o an lafımı söylerim veya susup doğru bir zamanda o öfkemi katlayarak lafımı sokarım. Kombo gibi birşey yani :D bazen biriktirip ofkemi kusabiliyorum :)

1|0
    0|0
  • Gereken ölçü de

1|0
    0|0
  • Açık sozluym bunu seviyorum

1|0
    0|0
  • Söylencek ortam varsa söyleriö

1|0
    0|0
  • Ben cogu kez karsimdaki insan kirilmasin diye diyecegim seyleri demiyorum. Ama insanlar sagolsunlar firsat kolluyorlar bir baskasinin aciklarini ve bulduklari anda hic tereddut etmeden faydalaniyorlar

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. Dünya fazlasiyla kötülüklerden beslenen kisilerle dolu.. malesef

• Haklisin canim dogru insanlari taniriz insallah hayatimizin devaminda

• Icimdekileri saklamam

1|0
    0|0
  • yerine göre değişir

1|0
    0|0
  • Bir şeyleri içime çok atarım ama bazen de birine gidip yüzüne bütün her şeyini dökebilirim sonra sen beni uyuttuğunu zannedersin ben ise sadece gözlerimi kaparım diyip ego kasarak geri döner yine sessizce otururum ortamın cool kızı ben.

1|0
    0|0
  • Genelde söylerim

1|0
    0|0
  • Açık sözlüyüm
    Başım beladan kurtulmaz bu yüzden

1|0
    0|0
  • söylerım. alınan alınır. napıyım yalan mı soyleyım.

1|0
    0|0
  • Düşündüklerimi istemeden söylüyorum ya aklıma geleni yani ama böyle olmasa bile genelde söylerdim

1|0
    0|0
  • Valla kimi sevmiyosam seni sevmiuyorum diye suratina soylerim samimimolmak gerek

1|0
    0|0
  • Açık sözlüyüm oldukça fazla 😊

1|0
    0|0
  • Eskiden kimseyi kırmazdım.. simdi ağzıma geleni söylüyorum. Ben üzüleceğime onlar üzülsun :)

1|0
    0|0
  • Açık sözlü olmak çok daha iyidir

1|0
    0|0
  • Icime atarim sonra sessizce kendi basima aglarim

0|0
    0|0
  • Söylerim

0|0
    0|0
  • Aileme karşı açık sözlüyüm dışındakilere karşı tam tersi

1|0
    0|0
    • Nasil yani? Arkadaslarina karsi nasilsin?

• Uzun zamandır arkadaş defteri kapalı bende baktım hepsi çocukça ya da davranış konuşmaları hoşuma gitmiyor baktım boş insanlar biraz da kafamı dinlemek için 😊

• Onlara açık sözlüydüm ya

Yükleniyor...