23 yas yasli mi?

Bu sene 23 yasina giricem. Unv bitti sayilir, 2 bölum mezun olucam Ins. Calisiyorumda ayni zamanda.
Bu yasima Gelene kadar cok cektim ailevi sıkıntılar vs bugune kadar cok etkiledi etkiliyor. Eskiden civil civildim 4-5 yil önce. Somdi hayat cok monoton hatta cogu zaman sıkıcı geliyor.
Yaslandimmi korkusuyla dusunmeye basladim. Bakiyorum bazilari nisanlaniyo evleniyo cocuk sahibi oluyo Benim yaslarimda. Bana sahsen uzak o isler erken yasta evlilik Nisan karsiyim sevmiyorum pek gelenek görenek islerini.
Ama artik yaslaniyomuyum korkusuna kapandim dogru duzgun mutlu mesut getirmedim bu zamana kadar vaktimi.. Siz 23 yasinda Nasil hissediyodunuz ve gercekten kac yasina geldiginde gercekren genclikten cikmis olunuyo? Mesela 30dan sonrami öncemi? Görusleriniz icin sagolun varolun

0|2
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Endişelerin seni üzüyor.
    Ama üzmesin.
    Hayat yaşamaya değer.
    Allaha şükür elimiz ayağımız tuttuğu süreçte
    belki de önümüzde çok güzel günler var diyerek hayata tutunmak lazım.
    Yaşın çok genç.
    4 mevsimden, İlkbahar olarak düşün şu anki yaşını.
    Karamsar olma olur mu?

0|0
    0|0
    • Haklisin bu guzel tavsiyenizi dusunucem Abi. Cok tsk

• Hem ayrıca hayatı sadece kendin için yaşama.
      Başkalarına faydalı işler de yapacaksın.
      Sen çok ince fikirlisin.
      Bir çok insanın yardımına koşacaksın.
      Allah uzun ömür ve sağlık versin.
      Güzel nasipler diliyorum.

En İyi Kız Görüşü

• Benim duygu ve düşüncelerimi yazmışsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Evde kalmışsın.

0|0
    0|0
    • Ne evde kalmasi yahu evde kaldimmi diyen var

• beyler uzaklaşın

0|0
    0|0
  • Yok be daha genc 23 yaş

0|0
    0|0
  • gecengün yoldan geçen bir çocuk durdurup amca şu parayı bozarmısın hamsi alıcamda bozuğu yokmuş dedi :) hiç öyle olmamıştı tuhaf bişey oldu bnde kaynar su döküldü diyebilirim. 24 üm saçlarda beyazlamada var inanmak istemyodum ama zaman çok hızlı ilerliyor değişmememiz imkansız

0|0
    0|0
  • Eevett

0|0
    0|0
  • aynı yastayız bende daha okuyom ne yaslanması aksam aksam adamı tribe sokma :D

0|0
    0|0
    • Heheh eyv adasim unut gitsin :D

• Ben dünü bile arıyorum bazen

0|0
    0|0
  • Evde kalmıssın

0|0
    0|0
  • Yaslandin

0|0
    0|0
  • 30 35 ten sonra gençlikten çıkmış oluyoruz sanırım.

0|0
    0|0
    • Kadinlar icin demi 30-35?
      Bizim memlekette kadinlara o yasta evde kalmis moruk bilmem ne deriz Toplumca :D

• kadın içinde erkek içinde bence o yaştan sonra. bizim buralardada aynı şeyi söylüyorlar :)

• yaşlısın sende bizdensin :D

0|0
    0|0
  • 30 yaşındayım. sen yaşlıysan biz ölelim ozaman

0|0
    0|0
    • Yani yasli degilde tam ifade edemedim, cok mu genc 23 yas yoksa kucuk mu orta yasta genc mi insan ya da baya baya yetiskin mi nebiliyim

• Aman Aman dur ne Coluk cocugu sende :))
      Bende cocuk sahibi 30 civarlarinda olunmaliki baya hayattan tecrube alinmasi lazim gibi geliyor

• Ruhen 18 bedeni 36 anladın sen onu.

0|0
    0|0
  • Benim. için erkeklere göre gömleği kemer üzerinden kapattığında yaşlanıyorsun :D ama benim ruhum 5 Yaşında abi sorumluluk büyütür insanı yönlenmeli insan

0|0
    0|0
    • Hehe farkli görusunuz varmis ama katiliyorum nebiliyim böyle bir tuhaf hissetti insan

• Yanlislikla kendimi. gizlemisim yala

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayir

0|0
    0|0
  • Yok daha neler 23 yaşında yaşlımı olunur

0|0
    0|0
    • Nebiliyim.. Sizin yasiniz 25 mesela korkuyorum böyle yaslimi felan diye dusunuyorum of bu dusunceler deli ediyo korkutuyo beni

• 23 yaşlıysa ben ölmüşüm gömün beni 😄😄

• kendine vakit ayırmadığın için olabilir.. farklı şeyler yap, hiç görmediğin şeyleri gör o zaman vay be hayat ne güzelmiş ben bunları daha önce görmemişim diyeceksin..

0|0
    0|0
    • Belkide. Yazin roud trip yapicam sehirler arasi

• belli bir zaman içerisinde yapma tatilini yay ara ara kaçamaklar yap illa yaz diye şart koşma..

Yükleniyor...