İşid'in İçinde En Çok Bulunan Suriyeli, Çeçen Daha Sonro Türkmüş Bizim Milletimiz Nasıl Bu Kadar Saf Olabiliyor?

Ne Yani Gerçek İslam tecavüzcü sapkın, barbar bir grubun olduğu mu ve bizim millet nasıl inanabiliyor buna? Hadi suriyeliler, çeçenler hergün savaşta bilgiden bir haber cahil insanlarda bizim millete ne oluyor ya da milletin karısına kızına tecavüz etmeye mi gidiyorlar?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten saf bir millet. Ör: Ensar vakfı olayı

1|1
    0|0
    • O zaten ayrı bir ironi. Sözde İslam ile ilgili bir vakıf ama yaptığı ortada. Tamam bende ak partinin herşeyine eleştirmesine kızıyorm ama yani tecavüzü de savunmasınlar yani.

• Savunmaların tek nedeni çünkü kendileri.

• Yazık onlara.

Erkekler Ne Diyor 4

• siz bizim milletimizi çok aklı başında sanıyorsunuz, dünyanın en kolay dolduruşa gelen insanı belki de Türklerdir,

0|0
    0|0
    • Doğru diyorsunda bu kadar da değildir herhalde ya diye düşünüyrdm. Özelliklede büyük komutanlar Türkmüş demek ki İşide katılınca daha rahatlar o yüzden işlerine geliyor.

• Allah korusun ak partili değilim. Hiçbir siyasi görüşüm yok evet eskiden 6-7 sene önce ak partiyi seviyordum ama o zamanda oy kullanacak yaşta değildim. şu an hiçbir partiye karşı bir ilgim yok oy veresim yok o yüzden kalsın diyorm benm.

• Türkiyede apolotik olmak şere. fsiz siyasetçilerin ekmeğine yağ sürer, olması gereken bilinçli seçmen olmak, akpli de mhpli de hdpli de chpli de olabilirsin ama partine fazla güvenmeyeceksin zamanı gelecek kendi partine karşı eylem yapacaksın, hatırlamazsın büyük ihtimal 28 Şubat zamanında türbanlılar için DSP-MHP-Anap hükümetine karşı Atatürkçüler eylem yapmıştı,

• kaynagin nedir benim kaynaklarim en az turk milleti ve bizden olanlarin 90% adiyamanli çogunluk fas cezayir tunus ve suriyeli

0|0
    0|0
    • müş dedim zaten 2-3 yerden okudum kesin oldugunu söylemiyrom. Ama sonuçta vardır illaki yani yanlış birşey Araplar ve Çeçenler geri gelmiş milletlerde bizim milletin bu kadar saf olması üzücü cidden. Ayrıca Şanlırufa, Konya, Mardin, Bingol'den gidenler yogunluktaymış. Adıyaman'ı ilk defa duydum.

• yine çok yanlis oy imkanin var birseyleri degistirme imkani sunulmus neyse anlasamicaz ALLAHA emanet ol

• Sende saolasın güzel sohbetti. İyi geceler.

• Kim nereye giderse gitsin canı cehenneme 😀

0|0
    0|0
  • Malesef gerçek islam bu, seninki değil.

0|0
    0|0
    • Al işte sizde inanaıyorsunuz.

• Aynen doğru diyorsun keşke herkes benm gibi kendi içinde yaşasa namazını kılsa, orucunu tutsa kendini muhafaza etmeye çalışsa ama illaki milletin hayatına gasp edecekler.

• Ama o zaman din olmuyor. Show yok rant yok hiç çekici değil kim inansın böyle bir şeye. Gizem olmalı, bu dünyada değilse diğer dünyada herşey olmalı ( kadın şarap vs.) bu dünyada günah olan şeyler diğer dünyada bol bol olmalı ki insanlar buna ilgi duysun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...