Tesetturluyum diye neden akpli damgası vuruluyor?

Akp li hic olmamama ve Gayet modern biri olmama rağmen sırf tesetturluyum diye akp zihniyeti damgası yiyorum. Bunu size yaptıran hangi düşünce? Tayyip mi kapan diyor Allah mi? Önce bunu bir ayristiralim. Ve müslüman bir ülkede yasamamiza rağmen neden?

1|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Yeter artik bu insanlar arasinda kapali acik ayrimi. Neymis efendim kapali diye kiz akp li kiz gerici kiz şoyle kiz boyle , neymis kiz açik kesin solcu kesin cok genis. Benim gözumde herkws ayni kapali acik diye bisey yok. musluman olan herkese Allah tesetturu nasip etsin tabi o ayri konu.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tesettürlüysen Akpli
    Açıksan Chpli
    Devletini seviyorsan Mhp li
    kürtsen Hdp li...

Türkiye de siyasi konularda önyargılıyız..
    Ne yazık ki..

1|0
    0|0
  • İnsanların sınıflara ayrıldığı bir toplumda normal bir durum...

1|0
    0|0
  • Milletin kanı bozuk boşver dinleme

1|0
    0|0
  • Garipler diyenler

0|0
    0|0
  • İslam'ı bu parti sayesinde yaşadıklarını düşünen bir topluluk var malesef.

0|0
    0|0
  • Algı meselesi

0|0
    0|0
  • Bence de akplisin

0|0
    0|0
  • çünkü onların zihniyeti bu dindar olan bizden dinsiz olan bizden değil. yıllardır bu algıyı yarattıkları için insanlarda malesef öyle sanıyo ilk anda.

0|0
    0|0
  • Tayyip yüzünden öyle

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok kapalı chpli var yanlış bir düşünce

1|0
    0|0
  • Akpli olmamak mı modernlik çok enteresan. Benim çok yakın bir arkadaşım tesettürlü ama Erdoğan'ı zerre kadar sevmez.
    Giyimin parti seçimiyle alakası yok.

0|0
    0|0
    • Bende sevmiyorum zaten. Orda modern diye belirtme sebebim farklı. Cahil gerici sanıyorlar kapalı deyince. .

• Fetullahcı mısın

0|1
    0|0
  • Bende tesetturden nefret ederim hatta bütün kapalilardan nefret ediyorum ama akpliyim

0|0
    0|0
    • Sebep? Nesi var tesetturlulerin

• Bende sana duymuyorum o zaman kardesim bence sen yobazinda otesindw bir insansin. Acilip saćilmayla ulke gelisseydi en gelismis ulke biz olurduk. Onemli olan beyindir beyin kilik kiyafet degil. sen gram beyin yok o bakimdan sus otur. Kolay kolay sinirlerim bozulmazdi ama seni bir kasik suda boğabilirim.

• Sende Var da ne oluyor sanki kullanmadiktan sonra. Sana örtün diyen yok. Sana aç hadisleri oku diyen yok. Sana müslüman ol Müslüm gbi davran diyen yok. Ama insan olmamak için bu kadar cirpinma. Karsindakine saygılı ol. Doğru olan bu yol. Ama içindeki çirkin duygular hazmedemiyor bunları. Umarım bigün olgunlasir da o beynini kullanirsin.

Yükleniyor...