Berbat bir kişiliğim var. İnsanlar yine buna bakmadan cinsellikle ilgili soruları cevaplamaya devam edecek?

Acayip salakça birşeyim. Gerçekte tanısanız bu kadar mal bir kişilik olamaz diye benden nefret edersiniz. Acı çekmeye başladığımdan beri dışımdan sürekli herşeye mal mal gülüyorum, insanların yanında saçma sapan hareketler yapıyorum. Kendi başıma kaldığımda beynim sürekli dolu sürekli birşeyler düşünüyorum. Sanki içimde birşey var, bir sıkıntı. Beynim çok dolu. Neden bu kadar iğrenç ve sevilmeyesi bir insanım? Beni isteyen tek bir insan bile yok. "Çok gülenin çok derdi olur. " Sözü gerçekten doğru. Bunları durduramıyorum.

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• kitap okumayı denedinmi mesela?

1|0
    0|0
    • Dedi, günde bir kitap bitiren insana...

• Hahahhahahahahah 😂😂😂

• Bak bası kelimelerinde kendimi görmedim değil çoğu zaman bende kendi kendime gülerim yanımdaki arkadaşlarımda ben güldüğüm için gülerler yaptığım espriye değil hiç kimseyi hiç birşeyi umursama kendini nasıl rahat ve mutlu hissediyorsan öyle olmaya devam et insanlar için biz kendimizi değiştirdikçe daha da huzursuz oluyoruz başkaları için değil sadece kendin için yap ne istiyorsan :)

En İyi Kız Görüşü

• Ne olursa olsun, iyi ve masum bir insan olmaya calis. Hayati bu kadar umursama. Ben seni sevdim 😊

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu paylaşımınla pek salakça kişiliğinin olmadığını, kendini gerektiğini de çok açık bir şekilde ifade edebildiğini gösterdin.
    Düşünceli olman güzel ancak hayatına yön verecek olan düşüncelerine odaklanman daha güzel olur.

2|0
    0|0
  • Bendede zaman zaman öyle oluyor sanırım gülerek birşeyleri unutmaya çalışıyoruz veya ertelemeye..

Ama yalnız kalınca özelliklede geceleri düşüncelere dalıp gidiyoruz..

1|0
    0|0
  • Beynini bir şekilde boşalt. Misal ilk antrenörlük deneyimimde kafam okadar doluydu ki evde salonda özel derste sürekli 2. kişilik gibi dolanıyordum sürekli bir iç ses. olacak gibi degil evde buldugum bir ajandaya bildigim herşeyi yazdım kafamda dolanan bütün saçma sesleri. ve ondan sonra rahatladım. böyle birşey yapabilirsin tavsiye ederim. Bu arada ''İnsan Sevgidir Özünde'' ;)

1|0
    0|0
  • Noktalama işaretlerine bu derece dikkat ederek yazman çok hoş.

1|1
    0|0
  • kendine bu kadar haksızlık etme biraz sosyal faaliyetlerde bulunmalısın

1|0
    0|0
  • Ben sevdim...

1|0
    0|0
  • Anlıyorumki zamanın başından kötü bir olay gecmiş. Ama sende diğer insanlardan farklı bişey var aynaya bakabiliyosun yani sorunlarını göre biliyosun bu harika aldırma kimseye ve seni sevende olur elbet devam et :D

2|0
    0|0
  • Ben bunların hepsini yaşadım
    Oldukça zor bir dönem
    Destek olacak birilerini cok istiyorsun
    Ama seni yargılamayacak aynı Zaman'da bu kişiler

1|0
    0|0
    • Nasıl üstesinden geldiniz? Sizin derdiniz neydi? :/

• Hala devam ediyor ancak ben yine de gülmeye devam ediyorum
      Adım deliye çıktı
      Hatta ben bundan faydalanıyorum sayılır
      Üstesinden gelmek diye birşey yoktur
      Duruma alışmak doğal olmak önemli
      Sen kendini yadırgamayı bıraktığında özgür okursun

• farklı olmak güzeldir kendi tarzına sahipsindir ve kişiliğine

1|0
    0|0
  • Sende özgüven eksikliği var bence sadece bu 😢

1|0
    0|0
  • derdini merak ettim?

1|0
    0|0
  • piskoljik biraz sosyalleşmeyi dene arkadaş ortamını genişlet ya da sıkılaştır eski arkadaşlarınla çalışma saatlerin haricinde iş ten uzak dur

0|0
    0|0
  • Salak olsaydın böyle konuşamasın ki neyin kafasını yaşiyorsun. ?

1|0
    0|0
  • sende öyle birisin

0|0
    0|0
  • ergenlikten inan

0|0
    0|0
  • beynini kullanmayı dene :)

0|0
    0|0
  • ben de çok sinirlendiğimde gülmeye başlarım.. bir açıklaması vardır elbet

0|0
    0|0
  • Tanısmak istiyorum sakıncası yoksa?

0|0
    0|0
  • Biraz seni değiştirebilirim

0|0
    0|0
  • Kendini düzeltmeye çalış.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bunların farkında olmanız iyi bir şey aslında, kendinizi düzeltmeniz için size yardımcı olacak kadar kendinizin farkındasınız.

1|0
    0|0
  • yapma kendine böyle şeyleer ne mallar var kendilerini bir şey sanıyorlar samimiyetsiz içten pazarlıkçı bence sen kendine çok odaklanmışsın düşünme kendini uğraş bul kendine

1|0
    0|0
  • Psikoloğa gitmelisin mutlaka

1|0
    0|0
  • Acilen terapi görmelisin, buradaki sözlerimiz anlık gazlardan öteye geçmez ;)

0|0
    0|0
  • Kafandaki sorunlara çözüm bul ve biraz olgun davran yerine göre davran herşeye gülme

1|0
    0|0
  • Bende aynı dertten muzdaripim

1|0
    0|0
  • Bende böyleyim sanırım, kimseyi üzmemek için hep yümüe sahte tebessümler konduruyorum. Ama insanlar çoğu zaman aldırmıyorlar bile bize ilk harcadıkları biz oluyoruz bunca değer vermemize rağmen. Haksız mıyım, aldırmamalıyız..

0|0
    0|0
  • Al bendede aynisini. Bende ayni senin gibiyim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...