Çok pısırığım ya sesim çıkmıyor kız gibi çıkıyor :( ?

Otobüsteyim baya kalabalık inecektim arka kapıdayım ben şöfor orta kapıyı açtı sadece bende bağıramadım arka kapıyı aç diyemedim bağırınca sesim kız gibi çıkıyor kalabalık baya orta kapıya gidemedim bir durak sonra indim 20 dk yürüdüm fazladan nasıl geçer bu pısırıklık yanımda sevgilim olsa terkeder o an sevgilimde hiç olmadı off :(

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Kendini öyle kabul edersen sonsuza kadar öyle kalırsın. Pısırık olduğun falan yok bence gayet özgüvenlisin duymak istediklerin bunlar diye demiyorum ksfjk

0|1
    0|0
    • özgüven sıfır ya

• Seni anlıyorum bende öyleydim ilaç falan derken geçti emin ol seninde geçer inanman yeter.

En İyi Erkek Görüşü

• #Soran kardesim bendede ozguvensizlik utangaclik cekingenlik vardi onceden psikiyatriste gittm , psikiyatri cekingenlik utangacligin yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan ice kapanikligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne var bunda o an bağırmalıydın yani. Sen kendini öyle kabullenmişsin baya öyle olmamaya çalış

0|0
    0|0
  • İnsanları bu kadar önemsemeyin sanki onlar kusursuz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yürek ye

0|0
    0|0
  • Tedavisi var artık doktora git

0|0
    0|0
  • hahaha sesim öyle olsa sırf trollüğüne bağırırdım :D

0|0
    0|0
  • Bagir oglum kimden cekiniyosun. Ben bir bagiriyorum. KAPTAAAAAN ARKA KAPIIII.😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...