Bugüne kadar kimden gerçekten değer gördünüz?

Bugüne kadar en fazla değeri size kim verdi? Kimden karşılıksız sevgi gördünüz?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Annem, babam, ailem, beni seven kadın diye liste uzar gider. Bunu herkes anlayabilir. Onların haklarını ödeyemem, onların sevgisini tarif edemem. O yüzden farklı bir şey yapmak istiyorum. Alışılmadık birisini yazacağım.

1998 Yılının sıcak bir ağustos gününde beklenmedik bir anda yazlık evimizin kapısından içeri sarı bir yumak girdi. Minicik bir yavru dışarıda ki yaşamın korkusundan eve sığındı. Belki tek ve son umuduydu. Hayatın içerisinde ne yaşayacağını bilmeyen küçük bir yavru. Adeta iltica etmek ve ihtiyaç duyan bir insan gibiydi. O aile sarışının sahip olduğu güzellikleri hemen fark etti. Karşılıksız sevginin ilk adımları atılmıştı bile. Bu güzel ilişki 13 yıl boyunca sürdü.
    Kendi özel yaşantımdan anlatmam gerekirse, bir kardeşim daha olacağı hiç aklıma gelmemişti. Bir evladım olması için henüz gençtim. Zaten dostlarım ve arkadaşlarım vardı ama beni en çok sevecek ve değer verecek olanı bulduğumu bilmiyordum. Onu asla bir kedi olarak görmedim. O benim için ailemden biri gibiydi. Sırdaş oldu, yoldaş oldu, candaş oldu. Çok şey yaşadık birlikte. Kimbilir kaç kere kafasını yardı, kolunu bacağını kırdı. Her seferinde onu veterinerine götürüp en iyi tedaviyi almasını sağlamaya çalıştım.
    Bazen aşıları için veterinere giderdik. Başka bir kedi veterinerin elinden kurtulunca bir şeyin altına ve arkasına saklanırken, o her seferinde benim kucağıma kaçtı. Veterineri "abi, adam senin kucağındayken yapalım bari iğnesini, yine" derdi. İğne girerken acıyla sızlarken gözlerime bakıp "neden buradayız bilmiyorum. Bunu yaşamaktan nefret ediyorum ama sana güveniyorum ve buna katlanacaksam senin yanında olmak istiyorum" anlamını bana hissettirirdi.
    1660 harfi nasıl yazdığımı fark etmedim bile. Onunla oynadığımız, sevip okşadığım zamanları özlüyorum. Onu göbeğine burnumu dayayıp güzel ten konusunu içime çeker, sonrada onu öperdim. O da keyifle gırıldardı.
    Onun sevgisini hissettiğim için kendimi çok şanslı ama onu kaybettiğim için de mutsuz hissediyorum.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ailemden başka hiç kimsenin verdiğini düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Bu devirde sadece emin olabildiğin şey karşındaki kişiye duydugun sevgi. ama karsındakinin sevgisinden emin olamıyorsun işte

0|0
    0|0
  • Anne babamdan. Baška herkesin çikari var.

0|1
    0|0
  • en fazla? ... cevabim yok sanirsam

0|0
    0|0
  • Annem sadece.

0|0
    0|0
  • Tek annem ailem baska yok

0|0
    0|0
  • Aslına bakarsan bilmiyorum neden mi cunku en deger vereni ailesidir insanin ailesi karsiliksiz sever ve insani yine en cok deger verdikleri incitir onlarin soyledikleri... Bazen hatta bir cok severde ailenin bile seni dusunmedigi bir yerde cidden deger goruor muyum anlamak zor hissetmek zor ama ben insanlara karsiliksiz deger vermeye calisiorum belkide kimilerinin benden kiskandigi sevgiyi ben baskalarina bol bol dagtmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Sadece annem verdı oda öldü 😔😔

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...