Sevgi kavramını öğrenmemiş insanlar ilerde ne gibi problemlerle karşılaşabilir?

18 yaşındayım. Kesinlikle gerçek sevgiden muzdaribim. Sevgi nasıl bir şey, gerçek sevgi yani bilmiyorum. Aile olarak zaten bir sevgi ortamı doğduğumdan beri yok. Arkadaşlarımı çok samimi bulmuyorum, bir zaman sonra bencilleşebiliyorlar. Samimi bir sevgi yok yani. Sevgili olarak hiç sevgilim olmadı, kabul etmedim ve istemedim. -Karşımdaki insanın bir şeyler hissedemediğim halde yanımda olması her iki tarafında zamanını öldürmekten başka işe yaramaz diye düşünüyorum.- Kısaca her yönden samimi bir sevgiden uzağım. Sevmek, çok sevmek kavramı nedir bilmiyorum. Açıkçası artık bana sevgi gerçek bir şey gibi gelmiyor, biri öyle dese "he" diyip geçebilirim. Sorum başlıkta, sizce ilerde ne gibi problemlerlede karşılaşabilirim? Teşekkürler şimdiden

Güncellemeler:
güncel
...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgi bir anda icinden geliverir insanin, sen milletin şöyle seviyorum, böyle seviyorum dediklerine bakma, çoğu sevdiklerini zannediyor, halbuki çoğu sadece fiziksel hoşlanma, kendini sevmek icin zorlama, seveceğin varsa zamaninda zaten gelir sen istesende karsi koyamazsin, ama zorlamayla olmuyir bu işler, hem kendini de cok kasma, belliki insan sarrafi olmussun, bu demektirki benim tahminimce birini buldugun zaman cok mutlu olacaksin onunla çünkü surekli filtreden gecirme becerin var insanlara karsi, hayatta mutluluklar :)

0|0
    0|0
    • Ben pek zannetmiyorum ama tesekkur ederim guzel yorumunuz icin :)

En İyi Kız Görüşü

• Duygu simyacisi diye bir kitap var oku

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence sevgi kavramı için çok erken.
    Benim şahsi görüşüm bir kadın kendi ayakları üstünde durduktan sonra sevmeli. Çünkü olgunlaşmış olacaktır ve daha mantıklı hareket edecektir

0|0
    0|0
    • Aradığım şey aşk ya da illaki karşı cinsle olacak sevgili falan değil, normal sevgi işte. Artık aradığımda denemez gerçi

• Normal bir insanı sevmek basittir kafan uyuyorsa kafadarsan seversin

• Şiddet yanlısı oluyor insan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevde gör ebeninkinin bu kadar aramayın aşkı

0|0
    0|0
    • Aşk aramıyorum zaten nasıl okuyosunuz şunu bir anlasam

Yükleniyor...