Okulda Adım Çıktı?

herkese merhaba lise okumaktayım ve ateist olduğum için bazı siyasi görüşlerden dolayı birde okulda adım çıktı artık bu durumdan rahatsız olmaya başladım çok cahil insanlar onlar adınada üzülüyorum ne yapmalıyım

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Aldırma konuşup susarlar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç diyaloğa girmeyeceksin. Gerektiğinde de lafı gediğine koyup yollayacaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İşte o arkadaşların yüzünden islam yanlış anlaşılıyor. İslam hoşgörü dinidir sana saygı duymak zorundalar ama ben inançsızlıktan dönüp iman eden biri olarak sizler adına da dua ediyorum

0|0
    0|0
  • Bendede olmuştu umursama sözde müslümanları herkesin inancı kendine ne diye karşyrlar anlamyrm

0|0
    0|0
  • Keşke kimseye söylemeseydin :/ kafiri öldürmek sevap diyip tekme tokat dalanıda gördüm dışlayan dışlayana zaten... Şaka yaptım hepiniz yediniz zaa falan de geç git, bundan sonra da sadece güvendiğin insanlara söyle ve söyledikten sonra tembihle.

0|0
    0|0
  • Allah yardım etsin dua et bol bol ksfjk

0|0
    0|0
  • İşte ya cahil insan bunlar laf geçiremezsinki

0|0
    0|0
  • Bende hrisiyanım 1-2 arkadaşım var diğerli hepsi yargılıyor umrumda değil sende umursama kendini geliştirmemiş aptal insanlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Türkiye'yi bilmiyor musun kardeş. Söyleme siyasi görüşünü inancını. Kendine sakla...

0|0
    0|0
  • senin inancını ben de yanlış buluyorum ama sana saygı duymak zorundalar sonuçta herkesin görüşü kendini ilgilendirir seni eleştirenlerin çoğu da islamla ilgili doğru düzgün birşey bilmiyodur

0|0
    0|0
  • Kanka onu bunu boşver imana gel bak adın çıkmış 😁

0|0
    0|0
Yükleniyor...