Ozguven eksikliği yardım?

İnsanların gözlerine bakmıyorum temas kuramiyorum özellikle bir şeyler hissedebilcegim birine çok kötü bişey ayrıca herkes bana bakıyor mus foi hissediyorum çok kötü bir durum yardım edin :(

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• çok fazla varsa sorun fakat güzel kızsan zaten fazla özgüvene gerek yok yanii soranlara tanışanlara anlat , heee dee geçç

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• etrafinda insanlar yokmus gibi davran hoslandigin kizla konusurken ya da yakin bir kiz arkdasinla telefonda falan uzun uzun konus daha sonra normal hayattada devam ettir tanıdığın kişilerle pratik yaparsan kızın yaninda daha rahat davranabilirsin eger sosyofobin yoksa tanidigin kisilerle geliştirecegin samimiyet senin daha rajat olmani sagliycaktir zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayatı korkusuzca yaşa sadece bir şansın var onu da iyi değerlendir. Ayrıca herkse neden sana baksın? Belki de seni çok begeniyorlar 😄. Başkalarına göre hareket etme ve kendine güven.

0|0
    0|0
  • 35 senede bunu aşamadıysan biz ne yapalım

0|0
    0|0
  • bunun bir çok sebebi olabilir fiziki olarak kendini begeniyomusun?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum bazen beğeniyorum bazen begenmiyorum

• kendine güven basit oalrak yerine gelir biraz özen göster kendine ne biliyim giyimine giyim derken açıks eçik olmana gerek yok kendine yakıştırdıgın şeyleri giy. Kendine yeni bir şeyler al.
      Kafanada şunu sok kimse senden üstün ya da alçak degil.

• Olabilir cok normal

0|0
    0|0
  • Aynı ben bazen yani beğenirsem konuşuyorum ama yani ciddi beğendiysem konuşurum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Özgüven patlaması yaşarsın inşallah ksfjk

0|0
    0|0
  • Bunu yalnızca kendin atlatabilirsin bende öyleydim ama atlattım sana kimse yardım edemez bu konuda psikolog hariç :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...