Gıcık olduğunuz kişiye nasıl psikolojik baskı uygularsınız?

Üni okuyorum gsfde sınıfta uyuz oldugum bir kız var benden küçük ben 23 kız 19 ya da 20...
Allahım bir insan bu kadar gıcık olur sınıfa suratsız bir şekilde giriyo herkesin dikkatını çekmek için kapıyı çarpıyo ve bunlaı benim gözüme sokarak yapıyor.
Ders için yaptıgım çalışmalara çok begendim güzel olmuş falan dedi bende sadece teşekkür ettim hiç sallamıyorum gibi duruyorum dışarıdan ama aslında onu yerin dibine sokmak için can atıyorum.
En son atölyeye girdiginde günaydın dedi hiç bişe demedim genelde demez koridorda yürürken bilerek bana çarpmaya çalışıyo ben hiç çekilmiyorum önünden falan derste hocalar birşey anlattımı sınıfta direk bana doğru dönüp anlatıyolar hocalarla aram güzel aslında buna tav olmasına bayılıyorum.
Aslında derslerime zaman harcayıp onun bir üstü olabilirim ama pislik bir hocaya öyle biyalakalık yapıyoki iyi anlaştıgım adam 2. sınıfta bana ters gitmeye başladı.
Yardım edin lütfen böyle psikolojisi bozuk insanlarla nasıl mucadele edilir zahmet edip okuyanlara teşekkürler şimdiden ki kızın daha ne anlatmadıgım olayları var yani...

0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...