Gıcık olduğunuz kişiye nasıl psikolojik baskı uygularsınız?

Üni okuyorum gsfde sınıfta uyuz oldugum bir kız var benden küçük ben 23 kız 19 ya da 20...
Allahım bir insan bu kadar gıcık olur sınıfa suratsız bir şekilde giriyo herkesin dikkatını çekmek için kapıyı çarpıyo ve bunlaı benim gözüme sokarak yapıyor.
Ders için yaptıgım çalışmalara çok begendim güzel olmuş falan dedi bende sadece teşekkür ettim hiç sallamıyorum gibi duruyorum dışarıdan ama aslında onu yerin dibine sokmak için can atıyorum.
En son atölyeye girdiginde günaydın dedi hiç bişe demedim genelde demez koridorda yürürken bilerek bana çarpmaya çalışıyo ben hiç çekilmiyorum önünden falan derste hocalar birşey anlattımı sınıfta direk bana doğru dönüp anlatıyolar hocalarla aram güzel aslında buna tav olmasına bayılıyorum.
Aslında derslerime zaman harcayıp onun bir üstü olabilirim ama pislik bir hocaya öyle biyalakalık yapıyoki iyi anlaştıgım adam 2. sınıfta bana ters gitmeye başladı.
Yardım edin lütfen böyle psikolojisi bozuk insanlarla nasıl mucadele edilir zahmet edip okuyanlara teşekkürler şimdiden ki kızın daha ne anlatmadıgım olayları var yani...

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Burada yazanlara göre soruyu soranın psikolojik durumu dert yakındığı kişinin psikolojisinden daha berbat. Psikolog da kesmez seni, senin durum baya vahim.. Psikiyatra git sen en iyisi

0|0
    0|0
  • Psikolojisi bozuk olanın o olduğunu düşünüyorsunuz, bence gidin açık açık konuşun; kötü adam olmayı öğrenmek daha çok yıpratır sizi bence barışmanın yollarını arayın. Kahve içmek istediğinizi falan söyleyin..

0|0
    0|0
    • oda millete karşı kendini öyle acındırıyo ona inanmasını sağlıyo ben hiç öyle sorunları oldugunu düşünmüyorum sadece şımarıklık

• İnsanları bu şekilde yargılayamazsın, gidip konuşmanız en sağlıklı karar. Kin, içten pazarlıklı olmak, dedikodu sizi hiç olmadığınız bir insana çevirebilir.

• bana ayarla o kızı sen :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aha tam benlik. en iyi arkadasi olup surekli fişnikliceksin bunu ahahahah

0|0
    0|0
    • çok mayyaksın :D

• Kek tarifinden bahseder gibisin insan duygularından :/

• Karsidaki kekse demek ki

• Umursamam.

0|0
    0|0
  • Bence kız gıcıklık yapmıyo seni beğeniyo veya özeniyo olabilir ama eminsen gıcıklığından muhatap olmayarak ve ondan iyi olarak isteğini yerine getirmis olursun heralde :))

0|0
    0|0
    • işte bende böyle yapıyorum ama tavırda yapmam gerek bir duruş lazım karşısında bulaşmaması için çünkü zamanı olsa dalcak

Yükleniyor...