Dindar biri sevgilisi var iken benimle sadece takılmak için eğlencesine ilişki yaşar mı?

bu ara o kadar sevgiye muhtaç kaldım ki düşündüğüm şeyler bunlar hatta bu arlar değil benim uzun süredir sevgilim yok en son lisede olmuştu onuda ana baba korkusundan bıraktım... şimdi bizim ünide bir çocuk var sevgilisi var dindar falan ama nasıl tatlı nasl komik bir görseniz... benim hiçbir beklentim yok sevgilisi olduğunuda biliyorum hem normalde arkadaşlık ederiz takılırız hem de canımız isteyince beraber oluruz... böyle bir çocuk bunu yaparmı? siz olsanız yaparmıydınız? sevgilsini bıraksın demiyorum ama karşı cinsten ilgiye o kadar ihitiyacım varki onda bu aralar hep aklımda... benim dini bir inancım yok bu arada

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Senin dosta ihtiyacın var o ya da başkası fark etmez seni anlayacak dertlerini sıkıntılarını ihtiyaçlarını paylaşabileceğin bir dost

0|0
    0|0
    • evet tamda buna ihtiyacım var fakat benim cinsel açlığımda var yani aynı dostla yatakta olmam gerek

• Eyvallah 😊

• önemli değil ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• Dindarsa sevgilisinden başka kimseyle isi olmaz. Ama dindar diye gecinip el ele yanak yanagasa korkacan ondan:)

0|0
    0|0
  • Onu da dinden çıkarayım diyorsun şeytan bu şeytan

0|0
    0|0
  • Bu ne boh olay
    Beyin gocu

0|0
    0|0
  • Onun dine inancı çoksa eğer bu düşündüğün zor biraz

0|0
    0|0
    • burdada var çok dindar ama bana attıkları mesajla sordukları sorular ve verdikleri cevaplar arasında dağlar kadar fark var ha bide bizim ğlkenin dindar müslüman erkeğini biliryoruz az çok işlerine geldiği gibi yaşıyorlar

• Ozaman yakınlaş azcık belki ilgi gösterir

• aynen

• Dindarsa değil dindar görünümlüyse yaşar. Zaten ne oluyosa bu maske takmış dindar görünümlü insanlar yüzünden oluyo.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapmaz ayrica sen ikinci kisi olmayi nasi gururuna yediriceksin ve nasi yapicaksin boyle biseyi vicdani rahat edicekmi adam mi yokta meydanda sevgilisi olana kafayi taktin git baska birini bul kendine milletin arasina girma

0|0
    0|0
    • sevgilisinden ayrılmasın vede o da bu durumu bilmesin zaten amacım onları ayırmak ikinci olmak faan değil kısa süreliğinede olsa eğlenmek ki kendisi çok eğlenceli bir insan sevgilisi olana kafayı takmıyorum genelde kafayı taktıklarımın sevgiisi olduğunu öğreniyorum

• napıcan ki?

• Yasina veriyim diycem olmiycak neyse.. eger bahsettigin kisi dindarsa birak sevgilisin haberi olmadan biriyle birlikte olmayi donup bakmaz bile o yuzden umudu kes bence

Yükleniyor...