Ne olur bana yardım edin, fikrinizi söyleyin?

Annem ebi terketti , küçük kardeşim var 10 yaşında. Hem ona bakıyorum , hem okula gidiyorum hemde evi temizliyorum. Babam gelir gider eve o kadar. İntihar noktasına geldim , ne yapicam bilmiyorum

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalama.. Baban Kötü Davranıyor mu?

0|0
    0|0
    • Bazen

• Babami da istemiyorum annemi aldatan adami ne yapayım. Kardeşimi alır giderim

• Evladını Ortada Bırakan Anneden İyidir.

En İyi Kız Görüşü

• Benim annem terk etmedi ama babamın yanına gelmek zorunda kaldım kardeşim 8 yaşında ben bakıyorum evde babannemle dedem yaşıyor inan hergün biriyle kavga ediyorum seni o kadar iyi anlıyorumkı Şu an ne hıssedıyosun nasıl eriyorsun intihar çözüm değil kaç gecemi bu düşünceyle atlattım reşit olmamada daha 1 yıl var yanı kardeşini düşün o sensiz napar annesi terk etmiş birde sen mi ediceksin napar o çocuk sonra ben sırf bu düşünceyle ayakta kalıyorum ha bide okuyorum okumaktan başka çarem yok eğer okuyorsan kendini kurtarmaya bak okumuyorsan açıktan yazıl ve kendını kurtarmaya bak bu kadar şeyi başardıysan okumayı da başarırsın biliyorum çok benden iyi de kimse anlamaz seni ama Allah kımseye kaldıramayacagı yük vermez cefa olduğu kadar sefa da vardır. Sabret tek elimizden gelecek şey bu.

0|1
    0|0
    • Gerçekten zorlaniyorum artık. 18 yaşındayım resitim lise sona gidiyorum. Sabahları kalmiyorum onu giydirip karnını doyurup kendim hızlıca çıkıyorum. Aksam geliyorum evi temizle yemeknyao kardeşe bak bunaldim. Çok yoruldum , bugün abime sadece benim mi kardeşim dedim bna dediği şey benimde bir ailemm var evliyim oldu.

• Babam evde değil ki. 2-3 kere ugrsr haftada para bırakır gider

• inan bana evde olmaması daha iyi keşke benım babamda eve hiç gelmese babalardan birşey bekleme kafan rahat olur en azından o olsa sureklı kavga edersın

Erkekler Ne Diyor 8

• Intihar edince ona kim bakcak

0|0
    0|0
  • Annen niye evi terketti?

0|0
    0|0
    • Babam annemi aldatiyo

• Anahtar Kelime. Çok üzüldüm. Allah yardımcınız olsun. Babanı da ıslah etsin.

• Amin

• Peki baban eve bakmıyormu?
    nasıl yaşıyorsunuz?

0|0
    0|0
    • Haftalık bana para verir. Kardeşime verir o kadar.

• Baba anne buyukbaba basvurun

0|0
    0|0
    • Dede yok , babaanne bakmaz

• Bu ne sacma is nan

• Hayatım saçma ki zaten. İmtihan sınav diyolar. Bitmedi 2 senedir. resmen 16 yasimdan direk 30 yaşıma geldim

• Sabir etmekten baska birsey yok. Sabrin sonu mutluluk olur insallah.

0|0
    0|0
  • baban diyor mu sende ouspu anan gibi çekip gidersin falan oluyor mu

0|0
    0|0
  • allah kimseye kaldıramayacağı yükü vermezmiş.

0|0
    0|0
  • Annen nerde peki babanla konuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Başka büyüklerniz yok mu hala amca falan

0|0
    0|0
  • Dua at

0|1
    0|0
  • annenin evi terketmesinin sebebi neydi acaba öyle birşey olmuşsa konuşmalısın düüzelmesi için şans istemelisin üzülme yinede rahat ol sıkıntı stres yapma hayırlısıyla düzelir inşallah

0|0
    0|0
  • buraya danışmak yerine bence okulundaki psikoloğa gidip kendine bir yol bulmaya çalışmalısın

0|0
    0|0
  • sabret canım benim sürekli dua et Allah bir kapıyı kapatır diğer kapıyı açar unutma her duanın bir umudu vardır ki sende duaların kabul oluncaya kadar umudunu yitirmeyeceksin biliyorum belki yaşadığın şeyler yaşına göre ağır şeyler ama sabret ne olursa olsun Allahla bağlarını koparma hep dua et bende sana dua ederim canım benim Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...