Devlet okullarında veya okullarda neden hep ergen ve gerizekalı dolu? Daha doğrusu neden Türkiye'de hep gerizekalı dolu?

Arkadaşlar 7 tane okul değişitrdim hepsindede canım ergen mal birbirine sataşan insan dolu ben böyle bir insan değilim yeri geldiği zaman konuşan mallık yapmayan insan gibi oturup kalkan biriyim neden okullarda daha doğrusu Türkiye'de bu kadar insan gerizekalı? En çok kızdığımda akp nin veya diger gerizekalıların başta olup bizi yönetmesi bu kadar insan mal mı bunlara oy veriyor? Her neyse ülkenin içine ettiler zaten ama ben okullarda dayanamıyorum artık bu kadar ses ergen dolu aklım fikrim almıyor neden Türkiye insanları bu kadar canım ve aptal? Bıktım hepsinden pis kokarlar ter kokarlar insan gibi konuşmazlar kimse işini adam akıllı yapmaz nasıl bir ülke olduk biz? Artık okullarda eğitim sistemi diye bir şey yok her şey ezbere öğretiliyor boşuna gidip geliyoruz sınav yüzünden intihar eden bissürü kişi oldu neden biz bu durumdayız ya da insanlarımız neden böyle? Resmen hocalar öğrencilerle tartışıp laf atıp hakaret ediyolar neden burası böyle bir ülke? Ata'mızın Türk halkı akıllıdır demesine üzülüyorum boşuna kurtarmış bu kadar yobaz cahil milleti kurtarmaya değmezdi? Lütfen bana birisi söylesin bir mantıksal açıklama bekliyorum! ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• çünkü türkiye bilimden çok ırak evrim teorilerini veya kalıntılarını bile tartışamıyorum ne oludğunu bile bilmeden konuşuyolar evren hakkında konuşamıyosun. kitap okumuyolar ki kitaplar çok pahallı sanata değer verilmiyor eğitim sistemi çok bozuk öğretmenler kalitesiz ve ergenlikte cinsel dürtülerin verdiği saçma hareketler oalbilir cinsellik toplumda hor görülüo insanlar bastıramıyor vs

0|0
    0|0
    • Mutlu değilim! Aynı zamanda müzisyenim ve tiyatrocuyum düşün:D Müzik olarak yabancı müzik 70 ler 80ler çalıyorum söylüyorum müzikte bile pop müzik istiyoalr dandik dandik iğrenç müzikler müzik zevki berbat bir ülkeyiz onu da anlamış oldum gerçek sanatçılar para kazanamıyo ve ben dayanamıyorum ya! Kaçıp gitmek istiyorum ama param yok burda mutlu yaşamaya çalış demesin kimse ben hakettiğimi istiyorum o da bu ülkede yok lanet biir ülke olduk

• yapıcak bişey yok kapitalist bir ülkeyiz ve de dünyayız paran yoksa nafile

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş la alakalı, istersen 10 okul daha gez bişey değişmez :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yoo benim muhattap olduğum insanlar gerek okulumdakiler gerekse çevremdeki diğer insanlar olsun hepsi gayet düzgün mantıklı olgun ve eğlenceli insanlar. Sana denk gelmemiş.

0|0
    0|0
    • Ben bir İzmir i seviyorum İzmirin insanlarını yaşaımını tarzın ama ordada yaşamıyorum orda yaşasam mutlu olucam:D

• Benimde muhattap olduğum kişiler düzgün mantıklı olgun, 2 3 kişi var zaten ama diğerlerinin hepsi mal

• Neden böyle bir ülke olduk derken ülkenin hangi zamanındaki durumuyla kıyaslıyorsun osmanlı zamanındakiyle mi cumhuriyetin kuruluş yıllarıyla mı?

0|0
    0|0
    • Güzel cevap açıklayayım sana. Önceden bir kişi ölünce 3 gün evde radyo televizyon açılmazmış insanlar daha güzelmiş müzikler daha güzelmiş filmler, diziler şimdi göt gibi bir ülke olduk haklısın aslında biz hep cahil yobaz okumayan canım bir millet olduk

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...