Ailemden sıkıldım?

Ben gerçekten utanıyorum ailemden artık. Kardeşim gelmiş 16 yaşına hâlâ ezik, asosyal, kavgacı bir tip! Ablam desem aynı ezik. Annem desem aynı. Hadi babam değil, ortamda sevilen bir tip ama cidden ben biktim artik ailemden. Kardesimle de surekli kavga ediyoruz sac bas, olmesini istiyorum artik. Ne yapabilirim? Bu aileden nasil kurtulabilirim, soylemedigim birkac onemli konu var onu soyleyemem ancak evden kacmak istiyorum. Nasil yapabilirim?

0|0
13|26

En İyi Erkek Görüşü

• ergenlik durumları bu bence herkeste oldu böyle dönemler 20 li yaşlardan sonra geçiyor merak etme biraz sabret sadece yaşın ilerledikçe kafandaki düşüncelerinde olgulaşıyor.. sadece sabret biraz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen kaç yaşındasın tahminim 18- 25 yaş arası?

0|0
    0|0
    • 23.

• kardeşinin 16 yaşında olması bazı hormonsal sorunlardan dolayı davranşları öyledir yani ezik gibi. Sonucta senin yaşadığın ailevi sorunları o da yaşıyor haliyle senin gibi etkilenmiyor ya daha fazla etkileniyor ya da sallamıyor bu gayet doğal önemli olan ona güzel bir şekilde davranman bununda karşılığını elbet alırsın tabi pes etmezsen. Saç baş kavga etme konusuna da gelince arkadaşım yaşın gayet büyük böyle kavgalara girmemen gerek. Sizin böyle kavga etmenizin nedeni ise ailenizden kaynaklanıyor olmalı kardeşler arasında oluşan bütün sorunlar ailedendir. Sanırım en büyükleri sensin ve sen de artık mutlu olmak istiyorsun. Mutlu olmanın yolu da madem ailen aileyi çekip çeviremiyor sen en büyükleriysen bu görev sana kalıyor. Herkesin hayatında kötü şeyler oluyor. Pes etmemen gerek güçlü olman gerek böyle ölmesini istiyorum ya da ölmek istiyorum gibi cümleler kurmamalısın :) İyi günler dilerim..

Erkekler Ne Diyor 25

• Madem öyle daha iyisini sen kur. Malûm yuvayı dişi kuş yapar. Ailende sevmediğin ne varsa kuracağında onu noksan tut, ne olmasını istiyorsan onu bol tut. Fakat bir sorun var bir zaman sonra kocandanda sıkılabilirsin çünkü sana göre sorun hep başkasında olaca her zaman. Konfüçyüs der ki "dünyayı değiştiremiyorsan en azından kendini değiştir"

1|0
    0|0
  • Zor bir durum fakat ailecek psikolojik destek alın bence... Başka konularda olabilir fakat ailenden nefret etme

1|0
    0|0
  • Oyle dusunecegine o asosyal dediklerinin kollarindan tut disari cikar birlikte bir vakit gecirin kavga ettigin kardesinide al yanina arkadaslarinla tanistir mk once kardeslik evlatlik gorevlerini yap evden kacacakmis ana baba buyuturbbu yaslara getirir evlat "annem kardeslerim cok ezik" der vay mk ya

1|0
    0|0
  • benimde istedigim zamanlar oldu yapaçagin birsey yok iş bulanakadae muhtaçsin ailene

1|0
    0|0
  • İki çarpıcan senin ağzına, sanki sokakta büyüdünde aileni beğenmiyorsun, sende anlarsın değerini birgün mutlaka

2|0
    0|0
  • Ergenliğin bitince tekrar konuşalım, bu yaşlarda bu düşünceler normal.

2|0
    0|0
    • Ha iste bak! Ergen gibi dusunmeye basladim halbuki 23 yasindayim. Asosyallerin yaninda dura dura iste... Ne desem bos.

• Inanin cok bilmiyorsunuz hayatim hakkinda herhangi birsey.

• Anlatın ozaman

• Kafanda hala ergensin. Geçsin gel bida konusak

0|0
    0|0
  • sen namaza başla kuran oku ölümü düşün azab da kalmayı düşün ve fazla televizyon izleme başkalarınıda kıskanma onlarda var bende neden yok deme

1|0
    0|0
  • Ben tek çocugum misal. Kardeşim kavga edicek kimsem yok. şükür ailemde sevilen sayılan insanlar. Ama ben eninde sonunda ''YANLIZ KALICAM'' Ki sen Ölmesini istiyorum dedigin kişi ailen olmadıgı zaman senin yanında olcak kişidir. Bunu unutma en başta. Ve her insan değişir yeterki bir adım atın. Beklemeyin. Ailenden sıkılamssın milyonlarca sprem içinden birinci geldin bari bunu düşün :)

0|0
    0|0
  • Öyle düşünme herşey yoluna girer birgün

1|0
    0|0
  • hayatının hatasını yapmak uzre olabılırsın bnce cok ıyı dusunmelısın bu kararı alırken...

1|0
    0|0
  • Eziklikden kastın nedir?

Bnce sen ergenlik sendromu yaşıyorsun.

0|0
    0|0
    • Seninle yasitiz ve 19 yasimdan beri dusuncelerim hala degismedi. Bu aile de biraz zor.

• Ne kadar ortek yönumuz var. Ozelden konusmak isterim sakin yanli anlamayin. Paylasmak isteyeceginiz cok sey oldunu dusunuuorum cunku aynisini bnde yasiyorum bnmde tem tersi babam ole ve bm 23 yasindayim. Paylascagimiz cok sey var bnce ama siz isterseniz...

0|0
    0|0
  • Ergen açtamı açıktamısın şimdi evden ayrılavcak sonra kafasını duvarlara vuracak azıcık sıkıya geldşnizmi hiç sabredemiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Kaç git evden. Sonra değerlerini anlarsın zaten.

0|0
    0|0
  • Sen bu dusunceyle hepsinden betersin

0|0
    0|0
  • evden kaç yiyorsa

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç merak ettim

0|0
    0|0
  • Aileni ezik olarak goruyosundaa sen

0|0
    0|0
  • Olum gunah lan

0|0
    0|0
  • kaçma gel biraz konuşalım

0|0
    0|0
  • Gece uyuduklarinda dogalgazi ver uçur hepsini 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Takmamalısın. Takıyosanda şapkadan başka bişey takmamalısın kafana:)

0|0
    0|0
  • yanıma gel evde tekim

0|0
    0|0
  • Evlenmeye ne dersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Geçer bunlarda geçer sen şimdi aileni sevmeye bilirsin ama kötü de olsalar yaninda olmamaları daha kötü ailenin yanından çıktığında anlayacaksın dünya ne iğrenç yermiş diyeceksin ve bu iğrenç dünyada tek masum olan belkide onlardır...

1|0
    0|0
  • Umursama arkadslarinla takıl

1|0
    0|0
  • Bilmem görmezden geleceksin mecbur

1|0
    0|0
  • pardon ama utanıyorum ne demek ya? aile bu ya ben kabul edemıyorum aileye bu tarzda yaklasımları istisna durumlar haricinde. kaç yaşındasın sen? 16 yaşında bir çocuk ergenliktedir zaten madem bu kadar şikayetçisin ölmesini istemek yerine karşına alıp konuşssan keşke neden böyle davrandığıyla alakalı.

1|0
    0|0
  • Ailensiz 5 dakika bir hayat düşün gözünden bir damla yaş düştüğünde anlarsın sıkılıyonmu sıkılmıyonmu sen daha ergensin ya ailemden utanıyorum diyen biri ne kadar olgun olabilir la

1|0
    0|0
  • ailenden kurtulma yollarını aramayı bırakta en yakın tarihe psikolog randevusu al. normal degilsin

1|0
    0|0
  • Saçmalama çok pişman olursun hep böye sürmez düşüncelerin merak etme

1|0
    0|0
  • ergenlik dönemi bunlar hep

0|0
    0|0
  • aile insanın en değerlisi bu düşüncelerden kurtul

0|0
    0|0
  • Bence sen basit bir tipsin

1|0
    0|0
  • Gelen gideni aratir

0|0
    0|0
  • Bende o durumdaydım evden kaçtım ve hayatım mahvoldu şimdi geri döndüm asla geri eve almazlar dediğim kişiler aslında hayatta ki tek gerçekmiş

1|0
    0|0
Yükleniyor...