Güvensiz Bir Dünyada Ayakta Kalmak?

Mevcut dünyamızda artık milletimizde ve dünyada bir güvensizliklık duygusunu bize aşıladılar artık :( Gerek diziler filmlerden kültürümüz bozuldu , kız-erkek ilişkileri çorap değiştirmek kadar basit, sahte yüzler, namusa önem vermeyen bir topluluk arasında güvensiz kalmamız beni mutsuz ediyo diğer insanlar gibi bende yüzlerine gülüp arkasından iş yapamam buda beni mutsuz ediyo ama insanlığımı korumak zorundayım , siz ne düşünuyorsunuz :/

Güncellemeler:
güncell

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Sana katılıyorum bu durum beni de mutsuz ediyor. İnsanlik nereye gidiyor anlamiyorum saygı sevgi güven kalmadı artik kimsede
    İlişkiler artik oyun olmus durumda evlilik bile düşünülmüyor ne acı. Eskiden ne güzelmis en azından daha kültürümüz yerindeymis. Bende bu duurmda kendimi ve insanlığımı korumak zorundayim 😮😕

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ego tatmin etmek isteyenlere klavye kahramanlarina: kendini üstün görenlere kendinden baskasini düsünmeyenlere insan olmanin degerini vermeyenlere bir cift sözüm var yegenim benim
    Bana uzak Allaha yakin olun..!
    Siz daha cok gencsiniz ama; bunu söylemek bana düser: bu dünya kötüler dünyasi gibi görünsede ; iyiler adam gibi adamlar melek gibi kadinlar ayakta tutuyor yasiyor yasatiyor insanligi.
    Ben kafami yastiga koyar koymaz uyuyanlardan olamadim hic bir zaman.
    Basbasa kalirim beni üzen düsünce ve hislerimle.
    Sokakta yatan kislari üsüyen ac insanlar gelir aklima.
    O sehit aileleri óksüz cocuklar savasta caresizler afrikada bir igne parasi olmadigi icin ölen cocuklar ve evlatlari icin dökülen göz yaslari uyutmaz beni.
    Herkese yetecek gida oldugu halde ac ve yoksullar yeterince yer oldugu halde ülkesinden kacmak zorunda kalan mülteciler.
    Kahretsin elden birsey gelmiyor.
    Mahsere kaldi tüm hesaplar; hakkin huzurunda alni acik olanlara selam olsun güzel insanlar; güzel yegenim benim.
    Siz degismeyin olurmu? Tek güvendigim sen ve sen gibilersiniz.
    Mutluluk iyilere haram mis maalesef. Insallah öbür tarafta görecegiz karsiligini..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• katılıyorum

0|1
    0|0
  • Uzun süre güven duymayınca birine insan istiyor inanmak filan. Umutlanıyor heral. Sonra hevesle gidip bir insana salıveriyor kendini sonrası dram pişmanlık gözyaşı işte. Hep aynı döngü. Biz bu cağın güvenmeye muhtaç ama kazik yemekten bikmis ve yorulmuş insanciklariyiz

0|2
    0|0
  • katılıyorum...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...