Toplu taşıma araçlarında yanınızda yayılarak oturan biri olsa ne tepki verirsiniz?

Toplu taşıma araçlarında yanınızda yayılarak oturan biri olsa ne tepki verirsiniz?

0|0
21|42

En İyi Erkek Görüşü

• resimdeki yayılmıyor taciz ediyor zaten öyle bir durumda ben öncelikle kadına bakarım, kadın rahatsız oluyorsa yer veririm ya da yer değiştirelim mi diye sorarım, o da anlar zaten, dolmuşta yaşadım çünkü.. ama bazı kadınlar var adam taciz ediyor görüyorsun kadına bakıyorsun, kadın mutlu mesut, adam kendini geri çekiyor bu seferde kadın kalçasını sürtüyor adama o anda müdahale etmiyorum tabi ki alan razı veren razı :)
    ben senin dediğin gibi bir durum yaşamadım hiç kendimde yayılmadan oturuyorum zaten :) takıldığım bir nokta var bazen telefon çalıyor bişey oluyor kolun onun koluna değiyor, böyle sert bir şekilde kolunu çekmesi filan öyle hareketleri sevmiyorum, çünkü bizede oluyor biz tepki vermiyoruz.. ben bir seferinde dolmuşta o kadar sıkıştık ki kadınla beraber artık dayanamadım kadına dedim ki, hanımefendi kusura bakmayın size temas ediyorum sürekli dedim, sağolsun anlayış gösterdi, dolmuş çok sıkışık farkındayım rahatsız olmayın dedi :) ama dediğim gibi işte otobüste bazı kızlar oluyor genele yakını türbanlılar, böyle ani bir ivmede olsun, telefon çalınca telefonu çıkartırken olsun hani sende yaşamışsındır ister istemez kolun değiyor, öyle olunca böyle sert bir şekilde kolu geriye çekmeler ayağını otobüsün kenarına yapıştırmalar.. insan acaba sapıkmıyım lan ben diye düşünüyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• başıma geldi isterseniz kalkayım uzanın dedim utandı toparlandı

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Böyle de oturulmaz ya
    Size bir ipucu vereyim bir erkek eğer omuz genişliğinden fazla bacaklarıı açarak oturuyorsa bu saygısızlıktır

2|0
    0|0
  • Bu resim kore ya da çinde çekilmiş hatırlıyorum. Hatta bu resim erkeklerin bacaklarını kapatmasını isteyen feminist kadınların kampanyasında çokça sergilenmişti.
    Erkek dizinin bir kadının bacagına değmesinden tahrik olacak kadar cinselliğe aç ise tedavi görmeli ve o toplumun bu sorunlar araştırılmalı.
    Elbetteki insanlar düzgün oturmalı , fakat ben de her erkeğe potansiyel sapık gözüyle bakan kadınlar için besleme gibi bir köşeye sıkışıp oturmam. Normal otururum yanımdaki ya da karşımdaki de benim gibi normal oturursa bir sorun olmaz. Ama kadın o erkek utanır zaten mantığı ile bana ayrılan yeri işgal ederse buna da müsade etmem.

1|0
    0|0
  • Siz hic 100-150 kg lik iki adamin arasina oturtunuz mu? Metroda basima geldi yemin ederim kalktim aralarindan, yiyorsa "ses" cikar...

1|0
    0|0
  • o bacağını bir al yoksa eline veririm..
    yaşanmıştır..
    ki ben ayaktaydım..
    bir bayanı sıkıştırıyordu ergen..

1|0
    0|0
  • Topla len bacaklarını hıyar !

1|0
    0|0
  • Erkek olarak ben bile topla bacaklarını kardeşim diyorum kimisi kavga çıkarıyor kimisi sessizce toplanıyor. En sevmediğim şeydir

1|0
    0|0
  • Böyle durum olduğunda Erkekliğin bana verdiği yetkiye dayanarak bacaklarımı açıp onunkileri kapatıyorum. Sonra üstüne doğru eğim veriyorum iyice daralıyor.

1|0
    0|0
  • belırlı hareketlerle rahatsz olduğumu belırttıkten sonra bunu dile dökerim sonra yumruğa tekmeye tokata

1|0
    0|0
  • Psikolojik baskı kuruyorum genelde telefonuna falan bakıyorum kendini rahatsız hissediyor eğer odunsa anlamıyorsa bağırarak söyleyip rezil ediyorum

1|0
    0|0
  • Bende böyle oturuom rahat

1|0
    0|0
  • böyle oturamazzz toplanıcanmı birader derimmm hele bayanın yanında hayatta yapılmaz böyle birşey

1|0
    0|0
  • kafasını koparırım onun :)

1|0
    0|0
  • Şişt müdür bir yer ver ya...

1|0
    0|0
  • Iyice itiyorum cussemle

1|0
    0|0
  • Yanıma oturan yayılamıyor.

1|0
    0|0
  • Karıların bacak bacak üstüne atmalarını neden paylaşmıyorsun?

1|0
    0|0
  • Genelde ayagına felan çaktırmadan vuruyorum yavaştan. Baktım olmuyo pis pis bakıyorum rahatsız ediyorum dirsegimle çaktırmadan falan bir şekilde benden daha rahasız olup toparlandılar hep bu güne kadar :)

1|0
    0|0
  • toplu tasiömaya hic binmedim ama rahatsiz olurdum sorun cikardi..

1|0
    0|0
  • normal uyarırım

1|0
    0|0
  • tepki verirmiyim bende yayılırım hemde baya rahatsız ederim o kişiyi

1|0
    0|0
  • benden uzak Allah a yakın olsun

1|0
    0|0
  • kapa lan ayaklarını gevşek!

1|0
    0|0
  • sinirlenirim baya

1|0
    0|0
  • Çek lan sonradan çıkanlarını diye sesimi yükseltirim. Olmadı tokat manyağı yaparım gelemem öyle öküzlüklere 😡

1|0
    0|0
  • Bacaklarını kaybetmek istemiyorsan düzgün otur derim. Dedimde. Ama bu sığırların değişeceği yok hitler gibi bir adam bekliyorum, temizlesede kurtulsak bu davarlardan.

1|0
    0|0
  • Şort etek giyen güzel bir kızsa yayılsın bacaklarını izlerdim :))) ki metroya bindiğimde bunu fazlaca yaşıyorum bacak bacak üstüne atmaları vb :D :D

1|0
    0|0
  • ayagina saglam bir tekme atarim ayagimla..

1|0
    0|0
  • bacağının üstüne bacağımı atarım kavga çıkarsa da dayağı yer otobüsten iner.

1|0
    0|0
  • Resimdeki Davar Gibiyse Irzına Geçerim. Kısa ve Net.

1|0
    0|0
  • ben zaten erkeğim hayvan gibi itiyorum bacağımı yana doğru :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 20

• Sesimi fazla yükseltmeden ama etraftakilerin duyacağı şekilde " beyefendi biraz toparlanarak oturur musunuz lütfen " derim.

1|0
    0|0
  • Bacaklarını ittiriyorum yine işe yaramazsa aynısını ben de yapıyorum o zaman toplamak zorunda kalıyolar

1|0
    0|0
  • Bacamla bacanı itiriyorum yumuşak gleri siz koyın üşendim

1|0
    0|0
  • Gecen biri oturdu yanima. Aptal adam. Dondum , " biraz toplarsaniz kendinizi iyi olur " dedim.
    Topladi sonra. Otobus sessizdi ve sesli soyledim oh olsun rezil oldu

1|0
    0|0
  • Kızıyorum 😄

1|0
    0|0
  • Ayaklarını topla diye bağırmıştım bir tanesine bir gün

1|0
    0|0
  • toplan kapa bacaklarını buraya bir insan daha sığar derim.

1|0
    0|0
  • Mümkünse ayağa kalkarım.

1|0
    0|0
  • İçimden çok pis sövüyorum. En çok sinirlendiğim şeyler arasında.
    Resmen bacağı bacağıma değmesin diye en dibe oturuyorum
    Baktım hâlâ değiyor araya çanta koyuyorum

1|0
    0|0
  • Pek Birşey yapmazdım rahatsız olduğmu hareketlerimle göstermeye çalışırdım

1|0
    0|0
  • Bu sekil kasitli ve okuzlukten vurunca geciririm.😠

1|0
    0|0
  • Bacağını iterim hafiften sigamamisim gibi uflar puflarim o kuz değilse anlar 😃😃

1|0
    0|0
  • uyarırım

1|0
    0|0
  • Gel kafama cık :D gel gel cekinme :D

2|0
    0|0
  • Ben kalkayim rahat yatin der kalkardim. Kaba demesinler..

1|0
    0|0
  • Düzgün otur derim

1|0
    0|0
  • O tıpler genelde ölüz oldugu kcın muhattap olma geregı gormuyorum

1|0
    0|0
  • Toplansana koltuk bu yatak değil derdim.

1|0
    0|0
  • Baska yere gecerim ya da ayakta dururum

1|0
    0|0
  • Pergelini kapa!!!

1|0
    0|0
Yükleniyor...