Arkadaşımın yılışıklığından gına geldi, bugün yaptığı son damlaydı bir bakar mısınız+1?

Arkadaşlar kız arkadaşım var bir tane yakınız. Kendisi baya pasaklı biri ben ise temizlik hastalığı olan bir kızım. Ciddi anlamda rahatsızım temizlik konusunda. Neyse idare ediyordum ben bunu ama gerçekten sürekli regl, terlemek, yağlanmak ile ilgili vs. iğrenç konuşmalar yapıyor ve elleri sürekli bir yerlerde. Bu sıcak havada sürekli beni öpüyor. Sevgililerin öptüğü gibi muçmuçmuç muç. Bugünde elbise giymiştim ayaktaydım yere eğilip bacağımı tuttu böyle bırakmadı geldi "senin bacaklarına nolmuş böyle kilo almışsın yağ dolmuş" dedi ya böyle bir uslup olabilir mi? İnsanları kıramıyorum, tersleyemiyorum ama bana yaptığını düşmanıma yapmam. Bana sorulduğunda kötü olsa bile güzel derim, moral veririm. Bu ne iğrençlik kendimden tiksindim , hırsla spora başladım hemen okul çıkışı kaydoldum fitnessa. Bu kıza ne yapmalıyım?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu kız eşcinsel mi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sınırlarını koy birine dürüst olduğu için de kızma (dürüstse tabi) olumsuz eleştiriye kapalı olmamak lazım

1|0
    0|0
    • Eleştriye açığım ama kilo meselesi dışında ne kadar hassas olduğumu biliyor benim şeker hastalığım var ve aniden kilo aldım boyum 1.80 neredeyse ve sporcuyum bu yüzden bacaklarım gerçekten zerafetini kaybetmis durumda hem uzun hemde kilo almam nedeni ile biraz toplu bu duruma bu kadar üzüldüğümü bilmesine rağmen böyle yapması sadece kıskançlık ve patavatsızlık

• Arkadaşın boyu 1.60 bile değil ve sürekli boyuma erkek boyu diyor , sürekli beni eleştriyor. Ben fiziki özelliklerimin eleştrilnesini istemiyorum. Yaptığım işi, tavrımı eleştirebilirler ancak bu başka bir şey. Kimse kimseyi yargılayamaz bu kaba dille.

• kıskanıyordur da laf edip duruyordur dediğim gibi konuş hoşlanmadığını söyle ve bir sınır çiz.

• elleri nasıl bir yerlerde? asılıyo mu napıyo

1|0
    0|0
    • Hayır da yani elimi tutuyor falan bacağıma koyuyor elini bazen popoma.

• senin kankide bir lezbiyenlik sezdim ben

• ben olsam ark keserım yanı bır erkek bana ole bısı yapsa :)

1|0
    0|0
  • Karate felan gibi dövüş kursuna git. Canını sıkarsa yumruk ya da tekmeyi basarsın o zaman seni bir daha rahatsız etmez.

1|0
    0|0
  • Ağzını zik

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...